Archiwizacyjne

Kartony archiwizacyjne

 

Długotrwałe przechowywanie dokumentów wymaga szczególnej ochrony przez zanieczyszczeniami lub zawilgoceniem. Bez względu na to, czy gromadzimy dokumenty firmowe czy osobiste, potrzebne jest do tego odpowiedniej jakości i wielkości karton archiwizacyjny. Można go bez trudu znaleźć w naszym sklepie internetowym.

 

Kartony archiwizacyjne przystosowane są do pakowania, składowania i transportu różnorodnych druków – pojedynczych dokumentów, folderów, katalogów, książek. Wykonanie z estetycznej tektury (najczęściej w kolorze brązowym) ułatwia oznakowanie pudełka i późniejsze odszukania potrzebnej nam zawartości. Dużo prostsze stają się także przeprowadzki zarówno w biurze, jak i domu.

 

Dodatkową zaletą tych opakowań jest ich duża wytrzymałość, pozwalająca na przechowywanie w nich pełnych segregatorów. Do tego celu służą mocne kartony na segregatory, wykonane z grubej, 5-warstwowej tektury o podwyższonej gramaturze.

 

Zalety pudeł archiwizacyjnych NEOPAK:

  • wykonane z pięciu warstw mocnej tektury 
  • ze wzmacnianym dnem
  • mają wygodne wieko zamykające 
  • wyposażone w ergonomiczne uchwyty (otwory) w ściankach
  • zdatne do wielokrotnego użytkowania
  • biodegradowalne i nadające się do recyklingu
  • łatwe w magazynowaniu dzięki regularnym kształtom
  • ekonomiczne

 

Klientów, którym potrzebne są kartony o niestandardowych rozmiarach i grubości, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. NEOPAK to producent opakowań kartonowych, możemy zatem stworzyć pudło kartonowe według każdej specyfikacji.

Karton wykrojnikowy 416x337x294mm Biały archiwum
Karton wykrojnikowy 416x337x294mm Biały archiwum7,50Karton wykrojnikowy 416x337x294mm Biały archiwumKarton wykrojnikowy 416x337x294mm Biały archiwum
Szybki podgląd
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj