Papier pakowy ZipaK

Wybierając produkty do naszego asortymentu stawiamy na kilka kryteriów: najwyższą jakość i jednocześnie przystępną cenę, jak największą różnorodność wyboru oraz sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy. Wierzymy, że dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Liczne kategorie pozwalają na łatwe poruszanie się po stronie i szybki wybór potrzebnych rzeczy. Papier pakowy, który mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie dzielimy na następujące podkategorie: papier makulaturowy, papier na rolkach, papier Kraft, papier natronowy, papier ozdobny, papier siarczanowy, papier półpergaminowy, papier celulozowy, papier świąteczny oraz ZipaK™. Ta ostatnia, czyli wspomniany papier ZipaK to bardzo przydatny przedmiot, który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Jest to materiał niezwykle łatwy i praktyczny w użyciu. Jest to zapewnione przez klej, który znajduje się na powierzchni papieru. Dzięki niemu pakowanie jest szybsze, co doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób zajmujących się wysyłką towarów. Papier pakowy ZipaK używany jest do pakowania przedmiotów różnej wielkości. Jego ogromnym atutem jest także fakt, że jest całkowicie biodegradowalny. Sprawy ekologii są bardzo istotne dla wielu osób zwłaszcza w obecnych czasach, w których świadomość na temat potrzeby zmiany nawyków jest znacznie większa niż wcześniej. Kolejną jego zaletą jest także fakt, że tego typu papier dopasowuje się do formy towaru, za pomocą którego jest pakowany. Jest zatem świetną alternatywą dla klasycznych pudełek. Świetnie chroni przed różnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz czy wilgoć a także nieco amortyzuje wstrząsy.

W jakich sytuacjach najlepiej sprawdzi się papier pakowy ZipaK? Jakie jest jego główne zastosowanie?

 • do pakowania towarów przy sprzedaży wysyłkowej,
 • jako alternatywa dla opakowań prezentowych, która jest od nich znacznie bardziej ekologiczna,
 • do transportu rzeczy na przykład w przypadku przeprowadzek.

To tylko jedne z wielu momentów, w których przyda się tego typu papier - nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że papier pakowy ZipaK to produkt bardzo uniwersalny. Na rynku dostępne są wersje w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej można dostosować je do zawartości i do pakowanych przedmiotów. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi innych kategorii produktów dostępnych na naszej stronie, oraz do kontaktu z nami jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania (telefonicznie lub mailowo).

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj