Artykuły ochronne

Higiena w miejscu pracy lub w miejscu zamieszkania to podstawa. Dzięki niej utrzymane są odpowiednie warunki sanitarne, których zapewnienie jest podstawowym obowiązkiem każdego pracodawcy. Higiena kojarzy się wszystkim zwłaszcza z czystością, ale tak naprawdę to nie wszystko. Higiena to także bezpieczeństwo, czyli dbanie o to, żeby nikomu nic złego się nie przydarzyło a także o nieprzedostanie się do produkowanych wyrobów niewłaściwych lub niebezpiecznych substancji. Dbanie o to jest możliwe dzięki kolejnej z kategorii naszych praktycznych produktów jaką jest kategoria artykuły higieniczne ochronne, lub w skrócie artykuły ochronne.

Obecne regulacje prawne stawiają przed prowadzącymi firmy liczne wyzwania, które należy jednak traktować pozytywnie - jako coś oczywistego, bez czego nie byłoby możliwe dobre i bezpieczne funkcjonowanie danego miejsca. Sytuacja, w której narażeni są oni na szkodliwe czynniki zewnętrzne lub gdy nie jest zachowana nienaganna sterylność a mamy do czynienia na przykład z produkcją jedzenia jest niedopuszczalna. Na szczęście z pomocą w takich sytuacjach przychodzą różnego rodzaju praktyczne rozwiązania, które czynią pracę i codzienne życie łatwiejsze (z powodzeniem można przecież stosować je także w domu, w mieszkaniu czy w szkole). Takie właśnie są artykuły higieniczne ochronne - szereg produktów których nie sposób zastąpić innymi.

Poniżej znajdą Państwo przykłady rozwiązań, które znajdziecie w kategorii artykuły ochronne:

  • różnego rodzaju rękawice (nitrylowe, foliowe, gumowe, lateksowe),
  • szereg maseczek ochronnych, a także maseczki medyczne, bawełniane i przyłbice,
  • oraz środki do dezynfekcji.

Zwłaszcza w obecnych trudnych czasach odpowiednia ochrona pracowników oraz stanowisk pracy jest sprawą nadrzędną. Dzięki wspomnianym rękawiczkom ręce są odpowiednio zabezpieczone, nie mają także styczności z produktami takimi jak żywność czy delikatne substancje. Maseczki chronią także przed wdychaniem niebezpiecznych substancji lub są przydatne w przypadku obostrzeń związanych z panującą epidemią. Chronią one również część twarzy przed pyłem lub kurzem. Środki do dezynfekcji natomiast utrzymują odpowiednią higienę miejsca pracy i jego porządne, zaawansowane czyszczenie. Artykuły higieniczne ochronne to baza przydatnych produktów, z których powinien skorzystać każdy, kto jest odpowiedzialny za ten aspekt. Zapraszamy do składania zamówień! Zapewniamy szybką, bezpieczną wysyłkę i przyjazne wsparcie klienta.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie