Skontaktuj się z nami

Artur DecykArtur Decyk
artur@neopak.pl tel: 533 663 778tel: 22 349 90 25
Tomasz ŚwięcickiTomasz Święcicki
tomek@neopak.pl tel: 730 799 356tel: 22 349 90 16
Paweł KobylińskiPaweł Kobyliński
pawel@neopak.pl tel: 781 777 333tel: 22 349 90 15
Sławomir BaszyńskiSławomir Baszyński
slawek@neopak.pl tel: 603 550 334tel: 22 353 33 88
Robert ZdziarskiRobert Zdziarski
robert@neopak.pl tel: 731 525 333tel: 22 225 26 62
Piotr SuszczyńskiPiotr Suszczyński
piotr@neopak.pl tel: 535 624 447tel: 22 266 83 79
Andrzej ChaberaAndrzej Chabera
andrzej@neopak.pl
tel: 536 738 261tel: 22 266 81 47
Piotr BrzozowskiPiotr Brzozowski
piotr.brzozowski@neopak.pl tel: 536 736 797tel: 22 228 21 73
Mateusz WaluśMateusz Waluś
mateusz@neopak.pl tel: 531 080 482tel: 22 853 16 89
Dane firmyNeopak Szymon Zdziarskiul. Leonidasa 5102-239 Warszawa
email: info@opako.com.pltel: +48 22 853 16 89, tel: +48 22 353 33 88tel: +48 22 331 18 44, fax: + 48 22 266 87 84
Numery kont bankowych:

89 1020 1068 0000 1702 0327 8959 PKO BP
96 1940 1076 3209 9342 0000 0000 Credit Agricole

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00. W soboty 8:00 - 13:00.
NIP: 5212154265Regon: 016175365
Mapa dojazdu
Dojazd samochodem
Od ul. Łopuszańskiej - skręt na światłach w ul. Orzechową, prosto 750m, miejsce docelowe po prawej stronie.
Od Al. Krakowskiej - skręt w prawo w ul. Krakowiaków prosto 650m, na skrzyżowani równorzędnym skręt w lewo w ul. Leonidasa, prosto 250m, miejsce docelowe po prawej stronie.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie