Foliopisy

Artykuły piśmiennicze (nazywane także artykułami papierniczymi), które znajdą Państwo w naszej ofercie to bardzo praktyczne i przydatne w licznych sytuacjach produkty. Proponujemy zarówno klasyczne rozwiązania jak i te bardziej nietypowe, ale równie cenione przez ogromne grono osób - od ołówków aż po markery czy też foliopisy. Ta ostatnia kategoria produktów jakimi są foliopisy to prawdziwe akcesorium do zadań specjalnych. Na poniższej stronie znajdą Państwo różne ich rodzaje oraz ich szczegółową charakterystykę.

Czym dokładnie są foliopisy? To słowo być może nie jest wszystkim znane, mimo, że najprawdopodobniej już Państwo spotkali się w dotychczasowym życiu z tym produktem. Znajdują swoje zastosowanie w wielu miejscach pracy oraz w życiu codziennym i mają wiele zalet i cech szczególnych, które różnią je od na przykład klasycznych cienkopisów. Przypominają swoją budową i wyglądem ten właśnie produkt, ale posiadają zupełnie inne właściwości chemiczne, które wpływają także na ich zastosowanie i powierzchnie, na których można ich używać. Podstawowa różnica polega na tym, że foliopis ma inny rodzaj tuszu (czyli wypełnienia). Jest on zawsze wodoodporny co pozwala na używanie ich na bardziej nietypowych powierzchniach niż cienkopisy. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

W jakich sytuacajch najlepiej sprawdzą się foliopisy? Do pisania lub rysowania na jakich powierzchniach będą one najlepszym wyborem?

  • doskonale sprawdzą się w przypadku opakowań foliowych i śliskich powierzchni - można dzięki temu podpisać na przykład przesyłkę kurierską owiniętą w folię,
  • będą odpowiednie do pisania na tworzywie sztucznym (plastiku) - za ich pomocą podpiszą Państwo na przykład płytę CD lub opakowanie plastikowe w celu zidentyfikowania co znajduje się w środku,
  • można pisać nimi po szkle, mogą przydać się do stworzenia oryginalnego materiału reklamowego na przykład jeśli zapiszą Państwo na witrynie sklepu informacje o promocji.
  • są przystosowane także do pisania na szkle - podpisywania porcelany.

Wyżej wymienione sytuacje to tylko jedne z wielu, w których spradzą się foliopisy - jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. To produkt niezwykle prosty w użyciu, lekki i wydajny, dzięki czemu będzie służył Wam przez długie lata. To wszystko, w połączeniu z ich wszechstronnym zastosowaniem, czyni z nich doskonały wybór w wielu momentach. Warto taki foliopis mieć zawsze pod ręką ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy Wam się przyda. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z naszą ofertą!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie