Worki foliowe AirBag

Worki foliowe do ochrony przesyłek są interesującym połączeniem funkcjonalności mat powietrznych i woreczków bąbelkowych. Umieszczane w nich przedmioty są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i przygotowane nawet do dalekiego transportu.

Jednym z najczęstszych zastosowań worków powietrznych jest przewożenie wrażliwych przedmiotów, takich jak:

 • butelki

 • tonery

 • przedmioty ceramiczne

 • urządzenia elektroniczne.

 

Dostępne w naszym sklepie torebki powietrzne sprzedawane są jako opakowania pojedyncze i zbiorcze. Te drugie podzielone są na praktyczne przedziały, co pozwala na wzajemne odseparowanie umieszczonych w nich obiektów.

 

Worki foliowe Air Bags uzupełnione o sypki wypełniacz do paczek stworzą perfekcyjne zabezpieczenie każdej przesyłki.

 

Jak każdy wypełniacz foliowy, także torebki Air Bags są bardzo lekkie i łatwe w użytkowaniu. Docenią je wszyscy klienci, poszukujący ekonomicznego sposobu ochrony ładunków i zainteresowani optymalizacją czasu przygotowywania przesyłki.

 

Ponadto worki powietrzne są w pełni zdatne do dalszego przetwarzania, więc ich używanie nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 • Jakie zalety posiadają worki foliowe AirBag?

  Jaki jest najbardziej niebezpieczny przedmiot, produkt do wysłania za pomocą poczty lub kuriera? Szkło? Szklanki? Porcelana? Istnieją towary, które oprócz wartości swojego "opakowania" posiadają jeszcze coś wewnątrz. Mowa oczywiście o butelkach szklanych, z zawartością, mogą to być również słoiki czy inne szklane naczynia posiadające wewnątrz jakąkolwiek zawartość — nieważne czy alkohol, sok, żywność czy inne tego typu płynne "dobroci".

  Ważne natomiast jest to, że bardzo trudno je zabezpieczyć na czas wysyłki. Na szczęście na rynku pojawiają się coraz to nowsze i lepsze rozwiązania, jednym z nich są worki foliowe AirBag, które skutecznie mogę ochronić takie produkty przed uszkodzeniem.

  Jakie są zalety tego typu opakowania?
  • Są niezwykle wytrzymałe i lekkie, grube foliowe ścianki zapewniają, że powietrzna poduszka nie zostanie uszkodzona nawet przy mocnym nacisku.
  • Nie wpływają na ogólną wagę wysyłanego opakowania.
  • Dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego każdy znajdzie odpowiedni dla swojego produktu, dzięki czemu ściśle będzie przylegał do poduszki powietrznej AirBag, przez co produkt będzie odpowiednio chroniony.
  Worki foliowe AirBag możemy zamówić na stronie internetowej sklepu opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie