Torebki strunowe - kangurki strunowe

Kangurki strunowe to produkt opakowaniowy wyposażony w dwa podstawowe elementy, które ułatwiają jego użytkowanie:

 • zatrzaskowe zamknięcie błyskawiczne,

 • dodatkowa kieszeń.
   

Charakterystyka torebek strunowych typu „kangurek”:

Podstawową cechą wyróżniającą torebkę kangurek spośród pozostałych woreczków strunowych jest zastosowanie w niej dodatkowej kieszeni. Komora główna jest zapinana na zatrzask (zgrzewana struna) i służy do przechowywania przedmiotów sypkich, akcesoriów stałych lub półpłynnych. Doskonale ochrania zawartość przed zabrudzeniami, kontaktem z wilgocią, wysunięciem, rozsypaniem. Komora dodatkowa (kangurek) to kieszeń przeznaczona na umieszczenie dokumentów lub etykiety opisującej zawartość opakowania. Kangurki strunowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wykorzystują torebki strunowe w celu segregowania leków – dodatkowa kieszeń umożliwia załączenie opisu dawkowania i właściwości medykamentów. Podobny sposób oznakowania zawartości można zastosować np. podczas zamrażania produktów żywnościowych, segregowania dokumentów o zróżnicowanej wielkości, itd.

Zalety:

 • możliwość opisania zawartości opakowania (nazwa, data pakowania, przeznaczenie, itp.),

 • szybka identyfikacja zawartości,

 • możliwość dołączenia do opakowania wizytówki lub ulotki firmowej (dodatkowa kieszeń zabezpieczy je przed zagubieniem lub zniszczeniem w czasie transportu),

 • estetyka opakowania,

 • możliwość zawieszenia torebki dzięki okrągłej dziurce wyciętej w górnej części opakowania.

 

Filtrowanie produktów

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
szukaj
 • Jak przechowywać leki?
  Do przechowywania leków i medykamentów w domowej apteczce najlepiej sprawdzają się torebki kangurki. To co je wyróżnia spośród innych woreczków strunowych jest dodatkowa kieszeń. Komora główna jest zapinana na zatrzask i sprawdza się podczas przechowywania różnorodnych leków. Doskonale zabezpiecza zawartość przed zabrudzeniami, wilgocią, czy rozsypaniem. Komora dodatkowa czyli tzw. kangurek jest przeznaczona na dokumenty lub etykiety opisujące zawartość danego opakowania. Właśnie dlatego klasyczne kangurki strunowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które stosują torebki strunowe do segregowania preparatów medycznych. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie