Kartony i pudełka z funkcją regulowania

Pudełka kartonowe to rodzaj opakowań bardzo powszechnie i chętnie stosowany zarówno przez osoby prywatne jak i różne firmy i przedsiębiorstwa. Znajdują swoje zastosowanie w wielu sytuacjach, między innymi w przeprowadzkach, w sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej, do segregacji czy archiwizacji dokumentów. Są wykonane z tektury, która jest surowcem ekologicznym. Charakteryzuje je również łatwość użycia i niska cena. W związku z ich wszechstronnością na rynku dostępne jest wiele rodzai kartonów. Większość z nich ma kolor brązowy, ale dostępne są również kartony kolorowe i z różnymi wzorami. Różnią się także ze względu na wielkość, sposób składania lub zamykania, kształt czy grubość.

Aby móc odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, umieściliśmy w ofercie naszego sklepu nie tylko kartony tradycyjnego typu, ale także ciekawe i nietypowe rozwiązanie jakim są kartony regulowane. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się na przykład w sprzedaży wysyłkowej, gdy wysyłany produkt nie zawsze jest tych samych rozmiarów w zależności od zamówienia złożonego przez klienta. Dzieje się tak na przykład w wypadku sprzedaży na metry - na przykład folii czy tapety, których długość klient dostosowuje do swoich potrzeb. Kartony regulowane umożliwiają szybką wysyłkę, co jest bardzo istotne dla odbiorcy. Sprzedaż wysyłkowa jest w obecnych czasach niezwykle popularna, a firmy oferujące tego typu usługi prześcigają się w jak najlepszych ofertach. Wielu osobom zdarza się zamawianie na ostatnią chwilę czegoś, co jest im potrzebne w najbliższym czasie - czas dostawy jest zatem istotny. Kolejną z kwestii jest kryterium ceny, które nierzadko decyduje o wybraniu danej firmy - kartonowe opakowania to opcja zapewniająca dobrą cenę i nie podnoszący niepotrzebnie kosztów przesyłki. Bardzo ważne, o ile nie najważniejsze, jest także zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa dla wysyłanych towarów, kartony regulowane oraz akcesoria do pakowania (takie jak chrupki z pianki czy folia bąbelkowa) umożliwiają ich odpowiednią ochronę.

Dostępne w naszym sklepie kartony regulowane mają różne rozmiary, co warto wziąć pod uwagę przy wyborze. W przypadku zakupu większej ilości oferujemy rabaty, a produkty dostępne na naszej stronie pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w razie potrzeby jakiejkolwiek informacji - nasi konsultanci są dostępni pod telefonem i mailem od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i do kontaktu z nami!

 • Co to jest pudełko z funkcją regulowania?
  Pudełko z funkcją regulowania doskonale sprawdza się w sprzedaży wysyłkowej, kiedy przesyłane produkty mają nieregularne rozmiary lub znacząco się nimi różnią.  To bardzo częsta sytuacja, kiedy sklep prowadzi sprzedaż towaru na metry (np. folia, tapety, tkaniny). Wówczas to klient wybiera długość zamawianego przedmiotu. Kartony regulowane gwarantują tym samym zabezpieczenie przedmiotu i bezproblemową wysyłkę.  

  Pudełka kartonowe z funkcją regulowania są chętnie wykorzystywane przez osoby prywatne, a także firmy i przedsiębiorstwa. 
   
 • Dlaczego warto kupić pudełko regulowane?
  Pudełka regulowane to opakowania wytworzone z wysokogatunkowej tektury. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i doskonale zabezpieczają zawartość przed zabrudzeniem, zniszczeniem czy wilgocią. Pudełka regulowane mają bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w przeprowadzkach, jak i w sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej. To także dobre rozwiązanie w przypadku chęci segregacji lub archiwizacji ważnych dokumentów. Pudełką z funkcją regulowania charakteryzują się także bardzo atrakcyjną ceną oraz łatwością użycia.  W związku z ich wszechstronnością, OPAKO oferuje różne rozmiary kartonów regulowanych, zarówno w klasycznym kolorze brązowym, jak i z wzorami.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj