Kartony i pudełka na zmówienie

Klientów poszukujących najlepszej jakości tektury zapraszamy do specjalistycznej hurtowni NEOPAK. W naszej ofercie znajduje się wyjątkowo bogaty asortyment tektur i wykonanych z nich przedmiotów.


Oto niektóre rodzaje tektury, którymi stale dysponujemy:

 • tektury brązowe, białe, szare i kolorowe
 • tektury o gramaturze 200 – 1200 g/m²
 • mikrofala
 • tektura w arkuszach
 • tektura falista w rolach
 • tektura lita


kartony na zamówienie
 

Możliwości zastosowania tektury są praktycznie nieograniczone. Jedyną barierę może stanowić jej wymiar, dlatego umożliwiamy naszym klientom złożenie indywidualnego zamówienia. Na życzenie przygotowujemy tekturę o zróżnicowanych parametrach technicznych (gramatura, liczba warstw, rodzaj wypełnienia falowanego) i formatach.
 

Kartony na zamówienie - dowolny wymiar

 

Na zamówienie wykonujemy również opakowania tekturowe:

 • kartony klapowe

 • pudełka fasonowe

 • kartony sztancowane i kaszerowane

 • pudełka ozdobne

 • kartony wysyłkowe i archiwizacyjne

 • małe elementy kartonowe

W celu uzyskania informacji o możliwościach technicznych, cenach i terminach realizacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Niezależnie od tego, do jakich celów jest Państwu potrzebna tektura NEOPAK, z pewnością spełnimy Wasze oczekiwania.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Czy zamówienia personalizowane to dobry pomysł?


Branża e-commerce, a w szczególności sklepy internetowe oferujące sprzedaż i wysyłkę produktów to bardzo trudny obszar handlu. Po tym, jak pierwszy etap walki o klienta odbywa się na stronie internetowej, przychodzi czas na utrzymanie pozytywnych doświadczeń na żywo. Takim momentem jest wysyłka towaru. Można korzystać z produktów standaryzowanych, wybierać kartony najlepszej jakości i jest to jak najbardziej dobra praktyka. Ale są firmy, dla których budowanie świadomości marki, jest tak samo ważne jak asortyment na stronie. I tutaj dzięki ofercie Opako, można tą świadomość wzmacniać i wspierać. Dlatego chcąc się wyróżnić i pozostawać w świadomości oraz pamięci klientów warto postawić na personalizację. Kartony wysyłkowe oraz taśmy pakowe z logo firmy to najprostsze i najbardziej osiągalne narzędzie. 

Jakie rodzaje personalizacji oferuje Opako? 


Personalizowane kartony i opakowania to tylko początek możliwości. Jest to bardzo częsta technika wyróżnienia swojej firmy wśród innych przesyłek. Karton może być nadrukowany logo firmy, lub też w kolorach charakterystycznych dla marki. Najwięksi gracze na rynku, rozpoznawalni giganci sprzedaży internetowej, stosują tą technikę. Bez problemu wśród stosu paczek u kuriera doręczającego przesyłki, wyłowimy okiem znane logo lub charakterystyczny kolor. Teraz,  nie jest już to oferta tylko dla wybranych.  Czy to nie właśnie o taki efekt chodzi, gdy wśród innych, identycznych paczek, ta przygotowana na specjalne zamówienie będzie się wyróżniać? Twoja paczka i twoje logo. Klient otrzymując zamówiony produkt od razu zobaczy i zapamięta nietypowe opakowanie, a jego doświadczenia zakupowe będą lepsze. I to nie tylko przez krótką chwilę. 

Czasami personalizowane opakowania to dużo. Wtedy, warto postawić na element mniejszy, wykorzystywany przy pakowaniu, ale równie istotny i pozwalający na pełną personalizację- taśma klejąca.  Pakując przesyłki, logo firmy będzie zaznaczone i widoczne. Ta propozycja może spodobać się mniejszym sprzedawcom, realizującym indywidualne zamówienia lub artystom i rzemieślnikom. W ich przypadku, budowanie marki osobistej jest kluczowe, więc możliwość używania taśmy klejącej z logo, przysłuży się ich biznesowi. 
 

Zamów pudełka na wymairi z własnym nadrukiem - to wyróżnik dla każdej firmy!


Firmy potrzebują produktów personalizowanych nie tylko w branży internetowej. Dobrze wiedzą o tym wszystkie firmy, które swoim klientom wręczaj różnego rodzaju produkty reklamowe lub wyroby własne. Najlepiej tego rodzaju upominki,  wręczać i  prezentować w papierowych torbach. Oferta Opako, umożliwia przygotowanie klasycznych torebek prezentowych o dowolnych wymiarach z logo firmy lub zaprojektowanie indywidualnego wydruku na produkcie. 

Ważnym elementem identyfikacji firmy są produkty biurowe z logo firmy- karteczki, notatniki, teczki. Sprawdź, co Opako może zaproponować twojej firmie. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł. 
 

Jakie produkty tekturowe mogę spersonalizować w Opako?


Wykonujemy różne opakowania tekturowe, głównie: 

Kto może zamówić produkty personalizowane?


Firma Opako jest otwarta na wszelkie pomysły i sugestie klientów. Z dużą dbałością o jakość, realizują zapytania klientów. Personalizacja może być zrealizowana w dwóch wariantach:
 • Nadruk na wybranym produkcie. 
 • Produkcja na wymiar, określonego rodzaju artykułu. 
Co zrobić z kartonami, gdy nie są potrzebne? Zapraszamy do naszego poradnika
 

Jak zgłosić się po wycenę? To bardzo proste. 
 1. Zapoznaj się z ofertą Opako i wybierz produkt, którym jesteś zainteresowany. 
 2. Każdy produkt, który może być personalizowany zawiera w opisie taką informację. Znajdziesz tam adnotacje “możliwa personalizacja”.
 3. Wyślij zapytanie w sprawie personalizacji .
 4. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i ustalicie szczegóły - przygotuj informacje, na których zależy ci przy przygotowaniu indywidualnej wyceny. Im lepiej opiszesz, jakie są twoje oczekiwania, tym łatwiej będzie im sprostać. 
 5. Poczekaj na otrzymanie wyceny. 
 6. Jeżeli wszystkie szczegóły są jasne i odpowiadają twojej wizji, zaakceptuj wycenę. 
 7. Przechodzimy do akcji i zaczynamy pracę nad twoim projektem .

Ważne: Czas realizacji jest uzależniony od bardzo wielu parametrów i stopnia skomplikowania projektu, nakładu. Doradca, który opiekuję się twoim pomysłem, poinformuje cię o wszystkich szczegółach. 

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

kartony na zamówienie

 

Jakie są ceny za personalizację? Indywidualne zamówienia, mają to do siebie że oprócz indywidualnego podejścia, pracy nad unikatową specyfikacją klienta, mają również osobną wycenę. Dlatego też, każdy pomysł jest analizowany i otrzymuje indywidualną wycenę. 

W przypadku taśm pakowych, są one wystandaryzowane w zależności od typu taśmy i ilości użytych kolorów. Wszelkie informacje dostępne są w cenniku. 
 

Czy tylko firmy mogą zamówić produkty personalizowane?Opako od wielu lat działa na rynku i nie zamyka się ze swoją ofertą tylko dla klientów biznesowych. Jeśli masz pomysł, który chcesz zrealizować, napisz do naszego doradcy. Wspólnie przeanalizujemy pomysł i zastanowimy się nad jego wyceną. 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie