Kokardki

Kokardy ze wstążek satynowych to piękne zwieńczenie każdej przesyłki.

Satynowe kokardy są bardzo estetyczne, lekkie, a zarazem wytrzymałe. Refleksy świetlne, które generują mogą zostać uznane jedynie za piękne. To piękno sprawiło, że satynowe kokardy wstążkowe stały się standardem w branży.

Kokardy są świetnym sposobem, na pokazanie swojemu klientowi, że oferowane przez Ciebie produkty są premium. Kokardy są również przydatne na prywatny użytek, gdzie mogą być wykorzystywane do obdarowywania innych osób. Kokardy w różnych barwach mogą się też bardzo przydać wszelkim lokalom organizującym przyjęcia okolicznościowe, albo firmom tworzącym dekoracje na zamówienie. Kokardy będą zawsze do nich pasować i zawsze będą cieszyć oko swoją nieskazitelną stylistyką. Kokardki mogą być również wykorzystywane jako dekoracje imprezowe same w sobie. Istnieje wiele sposobów, w których jest to możliwe, więc jeśli masz trochę inspiracji, iść do przodu i dać mu spróbować!

Kokardki są nie tylko przydatne na imprezach, ale są również bardzo funkcjonalne. Kokardki można wykorzystać do zabezpieczenia produktów lub do stworzenia wygodnego wieszaka na produkty odzieżowe. Takimi właśnie przykładami są produkty, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie sprzedajemy różnego rodzaju kokardy w przystępnych cenach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się zostać jednym z naszych klientów!

Satynowe kokardy wstążki, podobnie jak inne rodzaje wstążki, mogą być używane do różnych celów. Na przykład można je zawiązać wokół prezentów i małych paczek, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie. Satynowe kokardy są również bardzo przydatne w świecie mody. Satynowe kokardy można łatwo przyczepić do ubrań lub kapeluszy, szarfy zawsze znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbywają się luksusowe imprezy. Kokardy wykonane z satyny są łatwe do noszenia i pasują do każdego stroju w szafie, ponieważ można wybierać spośród tak wielu pięknych kolorów. Dobrą wiadomością jest to, że te piękne wstążki nie muszą rozbić banku!

Satynowe wstążki są dostępne w dużych ilościach, a ceny odzwierciedlają to, co oznacza, że można zmniejszyć wydatki, zamawiając więcej zestawów na raz. Satynowe wstążki przyniosą jasny uśmiech na każdej twarzy i nie trzeba nawet wiedzieć, jak je wiązać! Kokardki można łatwo przymocować bez konieczności spędzania wieków próbując dowiedzieć się, jak powinny one iść wokół przedmiotów. Wiązanie satynowych kokardek jest łatwe jak bułka z masłem, a my jesteśmy pewni, że po odrobinie praktyki będziesz wiązać je jak ekspert!

Kokarda satynowa 15mm Czerwona z gumką - 10 szt.
Kokarda satynowa 15mm Czerwona z gumką - 10 szt.21,50Kokarda satynowa 15mm Czerwona z gumką - 10 szt.Kokarda satynowa 15mm Czerwona z gumką - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda ryps 25mm - Beżowa z gumką - 10 szt.
Kokarda ryps 25mm - Beżowa z gumką - 10 szt.23,50Kokarda ryps 25mm - Beżowa z gumką - 10 szt.Kokarda ryps 25mm - Beżowa z gumką - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda ryps 25mm - Beżowa - sticker - 10 szt.
Kokarda ryps 25mm - Beżowa - sticker - 10 szt.22,00Kokarda ryps 25mm - Beżowa - sticker - 10 szt.Kokarda ryps 25mm - Beżowa - sticker - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda satynowa 40mm Czerwona sticker - 10 szt.
Kokarda satynowa 40mm Czerwona sticker - 10 szt.24,50Kokarda satynowa 40mm Czerwona sticker - 10 szt.Kokarda satynowa 40mm Czerwona sticker - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda satynowa 40mm - Czerwona-  gumka - 10 szt.
Kokarda satynowa 40mm - Czerwona- gumka - 10 szt.24,50Kokarda satynowa 40mm - Czerwona-  gumka - 10 szt.Kokarda satynowa 40mm - Czerwona- gumka - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda szantung 25mm - Oliwka z gumką - 10 szt.
Kokarda szantung 25mm - Oliwka z gumką - 10 szt.28,00Kokarda szantung 25mm - Oliwka z gumką - 10 szt.Kokarda szantung 25mm - Oliwka z gumką - 10 szt.
Szybki podgląd
Kokarda szantung 25mm - Oliwka- Sticker- 10 szt.
Kokarda szantung 25mm - Oliwka- Sticker- 10 szt.28,00Kokarda szantung 25mm - Oliwka- Sticker- 10 szt.Kokarda szantung 25mm - Oliwka- Sticker- 10 szt.
Szybki podgląd
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj