Koperty ochronne Securitex

 

Securitex to marka kopert bezpiecznych wykonanych ze wzmocnionego papieru połączonego z folią aluminiową. Taka konstrukcja sprawia, że koperty nie da się rozerwać. Dzięki temu zapewniają one najlepszą ochronę dla każdej przesyłki.


Koperty Securitex – zalety:

  • wytrzymałe

  • odporne na rozdarcia

  • wodoszczelne

  • nieprzejrzyste – zapewniają maksymalną poufność


Specjalnie zaprojektowane, szczelne zamknięcie chroni zawartość opakowania przed wilgocią lub ingerencją z zewnątrz. Koperty zamykane są samoklejącym paskiem, na który naniesiona jest warstwa wyjątkowo mocnego kleju. Do produkcji opakowań Securitex używa się specjalnego papieru klasy Enduro. Wszystko to w rezultacie sprawia, że trzeba użyć dużej siły, żeby dostać się do zawartości koperty. Nawet niewielka próba ingerencji osób nieupoważnionych z pewnością będzie widoczna.


Dysponujemy kopertami Securitex w wielu rozmiarach. Można je opatrywać indywidualną grafiką, dzięki czemu oprócz funkcji ochronnych mogą pełnić także rolę nośnika przekazów marketingowych i reklamowych. Sprzedawane są w pakietach, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnej ochrony w bardzo atrakcyjnej cenie.


Koperty Securitex otrzymały certyfikat bezpieczeństwa poczty niemieckiej – Deutsche Post AG.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie