Koperty - Rozmiar K70 - 150x245mm

Przeróżne koperty, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie podzieliliśmy na podkategorie, które ułatwiają szybkie odnalezienie odpowiedniego produktu w danej sytuacji. Jest to podział w zależności od typu koperty (koperty papierowe, bąbelkowe, ozdobne, double bag), zastosowania oraz rozmiaru. Jedną z przydatnych rodzajów kopert, które znajdują wielu zwolenników są koperty bezpieczne. Tę kategorię natomiast dzielimy ze względu na ich rozmiar, a jednym z nich są koperty bezpieczne o rozmiarze K70, które są mniej częściej używane niż klasyczne koperty takie jak A4, czy B5, ale również mają sporo praktycznych zastosowań. Ich wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, która pozwala na odpowiednie zabezpieczenie zawartości przed zniszczeniem, ale także przed ingerencją osób z zewnątrz, czyni z nich bardzo atrakcyjny produkt w wielu sytuacjach.

 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy kopert o rozmiarze K4:

  • Koperty wykonane są z trwałego materiału odpornego na warunki atmosferyczne, nie ma więc żadnych obaw, że zostaną uszkodzone podczas transportu,
  • Dodatkowo na kopertach K70 przewidziano miejsce na wpisanie daty oraz złożenie podpisów,
  • Wymiary koperty K70 to 150 x 245 mm,
  • Każda koperta posiada kod kreskowy umożliwiający dokładne monitorowanie przesyłki, w danym momencie możemy zatem sprawdzić w jakim miejscu się znajduje i uniknąć niespodzianek w tym temacie,
  • Przemyślane zamknięcie nie pozwala na kilkukrotne otwieranie i zamykanie koperty, a jeśli cokolwiek takiego się wydarzy, to będzie to widoczne.

Koperty bezpieczne o rozmiarze K70 to zatem produkt nietypowy, ale równie warty pochylenia się nad nim co klasyczne koperty. Przeznaczeniem kopert bezpiecznych jest najwyższy poziom ochrony ich zawartości, najczęściej są to ważne dokumenty, korespondencja biznesowa lub dokumenty, które koniecznie muszą trafić do odpowiedniego odbiorcy (na przykład dokumentacja medyczna). Każda z nich posiada swój indywidualny numer.

Jako specjaliści od pakowania dbamy o jak najbardziej różnorodną ofertę produktów, tak aby każdy klient mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Zachęcamy do przejrzenia zawartości naszej strony i poznania wszystkich oferowanych na niej produktów, poczynając od akcesoriów do pakowania, przez pudełka kartonowe, aż po artykuły ochronne. Gdyby pojawiły się natomiast jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu, bardzo chętnie na nie odpowiemy i udzielimy niezbędnych informacji! Mogą Państwo także złożyć u nas indywidualne zamówienia a także skorzystać z odbioru osobistego w siedzibie firmy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie