Kubki plastikowe

Plastikowe kubki są niezbędnym elementem każdego festiwalu muzycznego, a także wielu imprez plenerowych i dużych zgromadzeń. Są również idealne do serwowania płynnych potraw w restauracjach, ponieważ są zarówno tanie, jak i łatwo je dostosować. Jest to również doskonały wybór w stosunku do naczyń szklanych, które mogą ulec uszkodzeniu mechanicznemu i zagrażać zdrowiu gości.

Kubki przezroczyste (bezbarwne) to najpopularniejszy rodzaj kubków plastikowych. Są one łatwo dostępne niemal wszędzie. Właściciele lokali gastronomicznych preferują je ze względu na prostą formę i niską cenę. Ponieważ materiał, z którego są wykonane jest przezroczysty, łatwiej jest rozpoznać, co się w nich znajduje, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas dużych zgromadzeń. Eventy, które skupiają duże ilości osób wymagają mądrych rozwiązań, także w zakresie bezpieczeństwa osób biorących w nich udział.

W naszym sklepie kubki plastikowe dostępne są w opakowaniach zbiorczych po sześć sztuk.

Inną opcją kubka do kawy jest jednorazowa filiżanka do kawy o pojemności 200 ml. Są one świetną alternatywą dla tradycyjnej porcelany, która może ulec zniszczeniu podczas tłumnych spotkań. Warto zastanowić się, czy nie zastąpić drogiej zastawy stołowej plastikowymi kubkami do kawy, gdyż są one trwalsze. Doskonale będą się prezentować na uroczystych imprezach, takich jak bankiety czy urodziny, ponieważ ich forma nie różni się zbytnio od pierwowzoru. Pozwalają także na zmininalizowanie kosztów obsługi imprez do minimum - nie wymagają zmywania, po użyciu lądują w koszu i tam kończy się ich rola. Dodatkowo zapewniają higienę na najwyższym stopniu.

Każdemu z wariantów towarzyszy najwyższy poziom rzemiosła. Nie idziemy na skróty w tej dziedzinie. Dobieramy nasze towary z wielką uwagą, dlatego możesz mieć pewność, że niezależnie od wybranej opcji, sprzedawane i dostarczane przez nas rozwiązania nigdy Cię nie zawiodą. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki polskich producentów opakowań.

Doskonalimy się dzięki Państwa zaufaniu. Zapewniamy również szybką dostawę zakupionych przedmiotów, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć nimi w mgnieniu oka. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przez nas towarów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Podzielą się oni z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, a także pomogą w znalezieniu odpowiednich i korzystnych cenowo rozwiązań. Opako.com.pl to coś więcej niż sklep - to gotowe rozwiązania dla biznesu i domostw na każdą kieszeń. Zapraszamy!

Filtrowanie produktów

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie