Ostrza do noży

Ostrza wymienne do noży to bardzo ważne akcesoria, które są przy okazji niezwykle ekologiczne.

Wiele ostrych narzędzi po czasie traci swoją funkcjonalność. Czymś nieintuicyjnym jest wyrzucanie całego produktu wraz z rączką. Zdecydowanie lepszą opcją jest wymienianie noża w ramach jednej obudowy. Ostrza wymienne są zdecydowanie tańsze niż cały nożyk, ponadto można je mieć zawsze pod ręką. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy dane narzędzie zakończy swój żywot. Ostrza wymienne są najczęściej wykonywane ze stali nierdzewnej i są dostarczane naostrzone. Z dobrej jakości stali mogą być również naprawdę ostre.

Ostrza wymienne mogą być używane przez długi czas. Są trwałe i przyjazne dla środowiska, w przeciwieństwie do alternatywy, jaką jest kupowanie nowych produktów przy każdym drobnym uszkodzeniu. Dobrym pomysłem jest posiadanie kilku ostrzy zamiennych pod ręką, tak aby zawsze mieć jedno w pogotowiu podczas następnej pracy. Ostrza wymienne są idealne dla wykonawców, którzy nigdy nie wiedzą, kiedy będą potrzebować nowego noża.

Noże z wymiennymi ostrzami pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zamiast kupować cały nowy produkt, wystarczy wymienić ostrze, aby uzyskać dziesięć lat więcej ze swojego ulubionego noża! Proces wymiany jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy tylko kilka narzędzi, aby z powodzeniem wymienić lub usunąć ostrze każdego rodzaju noża z jego rękojeści. Proces wymiany trwa zazwyczaj około pięciu minut.

Ostrza wymienne to produkt, który jest tani i nie trzeba ich kupować osobno, więc nie ma potrzeby posiadania drugiego zestawu noży do krojenia mięsa i warzyw. Jeden zestaw noży wystarczy, o ile ostrza wymienne będą wymieniane w razie potrzeby, czyli raz na jakiś czas z powodu ich zużycia. Na przykład, jeśli ostrze oddziela się od rękojeści po 15-20 latach użytkowania, to z definicji jest ono zużyte i nadaje się do wyrzucenia. Obecnie noże wykonane ze stali węglowej mają plastikowe rękojeści, ale tylko te wykonane ze stali nierdzewnej mają drewniane lub plastikowe rękojeści, ponieważ te materiały nie rdzewieją, nawet jeśli byłyby wystawione na działanie czynników zewnętrznych

Szerokość ostrza jest różna dla różnych noży. Ostrza wymienne to także ważne akcesoria do sprzętu kempingowego, wędkarskiego czy myśliwskiego. Podobnie jest z narzędziami do pielęgnacji trawników, takimi jak sekatory czy piły. Ostrza wymienne do noży można znaleźć w sklepach z narzędziami, sklepach specjalistycznych i sklepach internetowych, takich jak Neopak.
Ostrza do noży - 18mm
Ostrza do noży - 18mm1,90Ostrza do noży - 18mmOstrza do noży - 18mm

Uniwersalne ostrza wymienne do nożyków biurowych.

Szybki podgląd
Bestseller
Ostrza trapezowe 10szt Jusky
Ostrza trapezowe 10szt Jusky17,00Ostrza trapezowe 10szt JuskyOstrza trapezowe 10szt Jusky

Ostrza trapezowe do noży bezpiecznych.

Szybki podgląd
Ostrza Klever X-Change Jusky
Ostrza Klever X-Change Jusky6,25Ostrza Klever X-Change JuskyOstrza Klever X-Change Jusky
Szybki podgląd
Ostrza Klever X-Change Double Jusky
Ostrza Klever X-Change Double Jusky7,20Ostrza Klever X-Change Double JuskyOstrza Klever X-Change Double Jusky
Szybki podgląd
Ostrza Trapezowe op 10szt WBG207 3N5H
Ostrza Trapezowe op 10szt WBG207 3N5H14,00Ostrza Trapezowe op 10szt WBG207 3N5HOstrza Trapezowe op 10szt WBG207 3N5H
Szybki podgląd
Nóż do odcinaczy
Nóż do odcinaczy10,00Nóż do odcinaczyNóż do odcinaczy
Szybki podgląd
Ostrza pełne 60mm 10 sztuk
Ostrza pełne 60mm 10 sztuk34,00Ostrza pełne 60mm 10 sztukOstrza pełne 60mm 10 sztuk
Szybki podgląd
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj