Papier świąteczny

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym czasem. Wzajemne obdarowywanie prezentami zwiększa zapotrzebowanie na specyficzny rodzaj papierów ozdobnych. Dla klientów szukających prostego, niezbyt kosztownego, a zarazem bardzo efektownego sposobu opakowania upominków przygotowaliśmy gamę papierów dekoracyjnych z motywami świątecznymi


Charakterystyka papieru świątecznego:

  • wykony z wysokiej jakości surowców, pozwalających na uzyskanie efektownego wyglądu

  • połyskujący, posiadający bogatą kolorystykę oraz różnorodne desenie

  • giętki, a zarazem wytrzymały

  • można po nim również pisać, ale ze względu na połyskującą powierzchnię zaleca się użycie odpowiedniego markera (np. olejnego)


Papier świąteczny sprzedawany jest w postaci rolek o długości 2 m i szerokości 70 cm. Wymiary arkusza pozwalają na wykorzystanie papieru na większa liczbę paczek lub jedno opakowanie o większych gabarytach.


Papier świąteczny na ogół stosowany jest w gospodarstwach domowych. Bogate wzornictwo pozwala na przygotowanie różnorodnych opakowań dla każdego domownika. Zważywszy jednak na wysoką jakość naszych papierów ozdobnych, mogą być one z powodzeniem używane także do pakowania prezentów firmowych. Papier pakowy w wersji świątecznej pozwala zrobić to w sposób bardzo estetyczny i profesjonalny. Ma to ogromne znacznie, bo odpowiednia oprawa świadczy o dużym szacunku dla obdarowywanej osoby.

 

Papier Pakowy Kraft Złoty 70cm-25m 60g
Papier Pakowy Kraft Złoty 70cm-25m 60g49,00Papier Pakowy Kraft Złoty 70cm-25m 60gPapier Pakowy Kraft Złoty 70cm-25m 60g
Papier Pakowy Kraft Zielono-Żółty 70cm-25m 60g
Papier Pakowy Kraft Zielono-Żółty 70cm-25m 60g52,00Papier Pakowy Kraft Zielono-Żółty 70cm-25m 60gPapier Pakowy Kraft Zielono-Żółty 70cm-25m 60g
Szybki podgląd
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj