Tablice korkowe

Tablice korkowe sprawdzą się świetnie w każdej firmie.

Można na nich wywieszać obwieszczenia, czy też wszelkiego rodzaju grafiki. Są bardzo wygodne i każde biuro powinno sprawdzić, jak bardzo ułatwiają pracę. Alternatywą dla tablic korkowych są tablice suchościeralne, inaczej mówiąc - whiteboardy. Są one piękne i bardzo funkcjonalne. Jedynym problemem, na jaki można się natknąć, jest to, że tablica czasami się rozmazuje, gdy osoby o złym usposobieniu wymazują ją pięściami, co nie ma miejsca w przypadku tablic korkowych.

Kolejną różnicą między tablicą białą a korkową jest to, że tablica pozostaje czysta, nawet jeśli wymażesz na niej ślady. Można na nich zaznaczać inne rzeczy lub dodawać dekoracje. Najlepszą rzeczą w tych tablicach jest ich mobilny charakter. Są one bardzo łatwe do zainstalowania, więc jeśli masz gości z innych działów w biurze, można łatwo zamontować je i pomóc gościom przyzwyczaić się do układu firmy szybciej. Nie sądzę, aby istniały jakiekolwiek wady stosowania tablic białych zamiast tablic korkowych. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaką przestrzeń potrzebujesz udekorować i ile osób będzie z nich codziennie korzystać. W ten sposób obie tablice wydają się być dobrym rozwiązaniem, w zależności od tego, czy chcesz mieć więcej funkcjonalności, czy mniej pracy przy sprzątaniu

Aby pomóc Ci podjąć decyzję, przygotowaliśmy listę zalet i wad. Białe tablice są bardziej praktyczne, ale są bardzo drogie, zwłaszcza te wysokiej jakości. Z kolei tablice korkowe można znaleźć w każdym sklepie za niższą cenę.

- tablice suchościeralne są łatwe w montażu i nie wymagają specjalnych narzędzi ani wiedzy. Powierzchnie te mogą być mocowane na każdej ścianie, nawet tej pokrytej tapetą, bez pozostawiania śladów. Można je również ciąć na mniejsze części w zależności od potrzeb z jednej dużej podkładki.

- technologia suchościeralna jest bardzo praktyczna, ponieważ pozwala na używanie różnych rodzajów markerów. W razie potrzeby możesz bazgrać na tablicy markerem i nigdy nie martwić się o rozlanie, ponieważ tablice te są wykonane z materiałów, które natychmiast wchłaniają ciecz - nie ma potrzeby używania szmatki lub chusteczki po użyciu mokrej ściereczki. Markery dostępne są w różnych kolorach i kształtach, w zależności od gustu i preferencji - cienkie lub

Plusy

- Wysokiej jakości białe tablice dobrze współpracują z magnesami, więc jeśli chcesz zamieścić listy lub notatki, które mają sticky - back magnesy - jest to możliwe!

- Wyglądają świetnie i rozjaśniają pomieszczenie

- Możesz zmienić kolor farby tablicy suchościeralnej za pomocą zwykłego kawałka papieru lub nawet szmatki

Wady

- Kosztują więcej niż tablice korkowe

- Nie są one zbyt trwałe

- Znaki mogą być łatwo wymazane przez każdą przechodzącą obok osobę rękawem koszuli. Wystarczy jedno dotknięcie, aby wymazać większość wiadomości lub rysunków

Z kolei tablice korkowe mają niższy koszt i ładnie wyglądają w każdym pomieszczeniu. Nie musisz się martwić, że ktoś ich dotknie, ponieważ przykuwają uwagę wszystkich i robią wrażenie, że ludzie będą się bardzo starać, aby go nie zniszczyć.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj