Taśmy budowlane

 Różnego rodzaju taśmy budowlane są szeroko i powszechnie wykorzystywane przy rozmaitych pracach budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Stosuje się jako akcesoria, w celu izolacji i łączenia elementów, jako metodę mocowania przedmiotów, jako sposób zabezpieczenia newralgicznych miejsc itd.

Zastosowanie:

  • prace remontowo-budowlane,

  • łączenie, izolacja, montaż, mocowanie, zabezpieczenie, wzmacnianie, klejenie itd.

Taśmy budowlane to produkt niezbędny przy wszelkiego rodzaju projektach budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Stosuje się je przy regipsach, płytach g-k, rurach, łączeniach, kablach, przewodach i w wielu innych miejscach. Ich różnorodność decyduje o ich uniwersalności i sprawia, że produkty sprzedawane w dziale Taśmy budowlane powinny się znaleźć w skrzynce narzędziowej każdego budowlańca – zarówno profesjonalisty, jak i amatora.

Zalety:

  • różnorodność produktów,

  • szerokie zastosowanie,

  • uniwersalność.

Wśród dostępnych w naszym sklepie taśm budowlanych można znaleźć najróżniejsze kategorie produktów, począwszy od typowych taśm izolacyjnych, poprzez specjalistyczne taśmy tynkarskie i aluminiowe, skończywszy na taśmach strappingowych i parcianych. Konkurencyjna cena i szeroki wyborów produktów to gwarancja pełnego zadowolenia i najwyższej satysfakcji z zakupów.

  • Czym charakteryzują się taśmy budowlane?
    Taśmy budowlane to jeden z produktów, który dostępny jest w asortymencie sklepu internetowego Opako.com.pl. Przez przystępną cenę oraz różnorodność rodzajów, jest to produkt stosowany w wielu Polskich domach podczas remontów mieszkań. Taśmy budowlane służą do łączenia ze sobą przedmiotów, izolowania, mocowania oraz wzmacniania. Pomagają w przypadku nagłej awarii, a ze względu na wytrzymałość nadają się do różnego typu nawierzchni. Taśma w porównaniu z klejem jest lepszym produktem, ponieważ możemy ją szybko odkleić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj