Taśmy parciane

Taśmy parciane pełnią zarówno ozdobną, jak i praktyczną funkcję. Z jednej strony nadają się bowiem w celu tworzenia pasków, smyczy na szyję, zawieszek i sprzążek do plecaków oraz toreb, a z drugiej powszechnie stosuje się je do wykonania zestawów kabli we wnętrzach. Powyższe zastosowanie taśm parcianych są efektem ich wytrzymałości i trwałości.

Zastosowanie:

  • paski, zawieszki, sprzążki, smycze itd.,

  • wykonywanie zestawów kabli we wnętrzach.

Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, taśmy parciane są produktem powszechnie wykorzystywanym w przedmiotach użytku codziennego. Używa się je bowiem wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałych i estetycznych pasków, sprzążek czy smyczy, a więc m.in. w plecakach, torebkach i zawieszkach. Odporność na ścieranie, estetyczność i trwałość pozwalają na efektywne zastosowanie taśm parcianych w tego typu produktach, jak również w przypadku tworzenia zestawów kabli.

Zalety:

  • trwałość,

  • elastyczność,

  • wytrzymałość.

Wykonanie z mocnej tkaniny sprawia, że taśmy parciane są zarówno estetyczne, jak i wytrzymałe. Poszukując odpowiedniego modelu, warto rozeznać się wśród udostępnianych przez nas produktów z tej kategorii. Oferujemy szeroki wachlarz taśm parcianych o różnych długościach, kolorach, fakturach, szerokościach i grubościach. Gwarantujemy konkurencyjną cenę i pełną satysfakcję z zakupów.

Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m
Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m14,50Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25mTaśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj