Torby papierowe pakiety 12 sztuk

Jedną z najpopularniejszych kategorii w naszym sklepie internetowym są różnego rodzaju torby, które dzielimy na torby materiałowe, torebki strunowe, reklamówki foliowe czy też torby papierowe. Ta ostatnia kategoria cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ są często wykonane z materiałów, które można poddać recyklingowi a do tego możliwe jest ich wielorazowe użycie. Występują w różnych wzorach i kolorach, rozmiarach i kształtach - dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas coś dla siebie. Jednym z wariantów są także torby papierowe w pakiecie 12 sztuk, czyli po prostu zestawy toreb. Niektóre z nich zawierają 12 tych samych toreb, inne natomiast zawierają 12 różnych rodzajów (ale łączy je stylistyka i rozmiar).

Ich główne przeznaczenie to transport i przekazanie prezentu na różne okazje: urodziny, rocznice, chrzciny, komunie, śluby i wiele, wiele innych. Torby papierowe w pakiecie 12 sztuk będą zatem mogli Państwo wykorzystać w różnych momentach. Podkreślają wagę danego wydarzenia i robią dobre pierwsze wrażenie, które jest niezwykle ważne w danej sytuacji. Dzielimy je ze względu na kolorystykę, nadruki, a także przeznaczenie dzięki czemu bez problemu dostosują je Państwo do sytuacji, ale także do odbiorcy - warto przy wyborze wziąć pod uwagę jego gust tak, aby sprawić mu jak największą przyjemność takim opakowaniem.

Zakup toreb ozdobnych w pakiecie 12 sztuk pozwala na oszczędność:

 • czasu - nie będzie potrzeby kupowania pojedynczych sztuk, ponieważ będą Państwo mieli w zanadrzu ich zapas. Dodatkowo torby papierowe to najprostszy sposób pakowania prezentów - wystarczy go do nich włożyć i gotowe!
 • pieniędzy - zakup większej ilości jest tańszy, dodatkowo unikną Państwo niepotrzebnego płacenia za wysyłkę, jeśli kupią od razu większą ich ilość,
 • nerwów - każdemu czasem zdarza się zapomnieć o kupnie torebki ponieważ skupia się na prezencie, lub być przekonanym, że torebki znajdują się w domu a wcale ich tam nie ma - kupując ich odpowiedni zapas unikną Państwo szukania na ostatnią chwilę wyjścia z awaryjnej sytuacji.

Wszystkie z oferowanych przez nas pakietów toreb papierowych po 12 sztuk zawierają torebki ozdobne o najwyższej jakości. Są bardzo proste w użyciu i estetycznie wykonane. Pakiety, które mają w sobie podobne pod względem stylu, ale jednak różniące się od siebie torebki to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy wiedzą Państwo, że będą ich często używać, ale chcecie uniknąć dubli. Wybór jest tak szeroki, że bez obaw każdy znajdzie u nas to, czego akurat potrzebuje.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Kolor
  Zastosowanie
  Rodzaj uchwytu
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj