Torby papierowe według pakietów pakowanych po 12 sztuk

Wielopaki zawierające w sobie aż 12 sztuk toreb to kolejna z naszych ofert mająca na celu zapewnienie Państwu wygodę i swobodę wyboru.Oferowane przez nas pakiety zawierają różnego rodzaju torby ozdobne, które odznaczają się wysoką jakością wykonania i różnorodnością jeśli chodzi o wzory i rozmiary. Chcąc zapewnić Państwu największą satysfakcję zdezydowaliśmy się na udostępnienie możliwości zakupu gotowych rozwiązań. Zaoszczędzi to Państwa czas, ale także pozwoli zaoszczędzić środki. Pakiety po 12 sztuk są korzystnym cenowo rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

W pakietach zawierających 12 sztuk torebek znajdą Państwo przeróżne torebki z przeznaczeniem do transportu i zabezpieczenia prezentu. Pomoga one zachować estetyczny wygląd opakowania, ale także bezpiecznie dowieźć i podarować prezent osobie świętującej daną okazję. W ofercie mamy torby LUX, które odznaczają się wysoką jakością wykonania i większą niż u innych wytrzymałością. Torebki te sprawdzą się na każdą okazję, ponieważ są stonowane, stylowe i ekskluzywne. Podkreślą wartość prezentu i nadadzą mu szyk. Kolejną propozycją są pakiety torebek dziecięcych. Te natomiast zawsze warto mieć pod ręką. Chrzciny, urodziny, rozpoczęcia czy zakończenia roku szkolnego, pierwszy dzień przedszkola lub świętowanie sukcesów sportowych dzieci są okazjami, w których torebki te będą niesamowicie przydatne. Występują w opakowaniu zbiorczym w różnych kolorach i z różnymi nadrukami, dlatego każde dziecko poczuje się wyróżnione i nie będzie mowy o zdublowaniu opakowania. Prócz wymienionych wcześniej propozycji posiadamy oczywiście torebki z nadrukiem neutralnym, z motywami kwiatowymi, wzorami geometrycznymi, a także gładkie, które dopasują Państwo do każdej okazji i każdego rodzaju prezentu. Szeroki wybór i różnorodność to najważniejsza z cech dostępnych pakietów.

Wszystkie z oferowanych opakowań zbiorczych torebek po 12 sztuk zawierają torebki ozdobne o najwyższej jakości.

Klienci zaopatrują się w nie w naszym sklepie od wielu lat tym samym utwierdzając nas w przekonaniu, że dostarczane przez nas produkty są niezawodne i spełniają wszystkie oczekiwania. Z nami zaoszczędzą Państwo swój cenny czas. Zastosowanie gotowych wyrobów przeznaczonych do pakowania znacznie skróci czas przygotowywania prezentu, a ekonomiczne rozwiązanie jakim są pakiety opakowań prezentowych pozwolą Państwu także zaoszczędzić pieniądze. Pakiety zagwarantują, że nigdy nie braknie Państwu torebek prezentowych. Zapraszamy.
Torba Lux Biała+wzór horyzontalna duża - 12 szt.
Torba Lux Biała+wzór horyzontalna duża - 12 szt.147,00Torba Lux Biała+wzór horyzontalna duża - 12 szt.Torba Lux Biała+wzór horyzontalna duża - 12 szt.

Torebki upominkowe klasy Premium - wyjątkowo trwałe i eleganckie.

Szybki podgląd
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Rodzaj uchwytu
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj