Reklamówki foliowe zrywane na rolce

 Małe, przezroczyste, jednorazowe reklamówki zrywane z rolki wykonane z folii HDPE, czyli tzw. zrywki na rolce można znaleźć przede wszystkim w sklepach i punktach handlowych, gdzie stosuje się je powszechnie i na dużą skalę. Głównym ich atutem jest wygoda i szybkość użytkowania oraz łatwa dostępność poprzez natychmiastowe zerwanie z rolki.

Zastosowanie:

 • handel,

 • pakowanie produktów spożywczych i przemysłowych.

Większość sklepów – szczególnie wielkopowierzchniowych i spożywczych – nie może obyć się bez zrywek na rolce. Powszechnie używa się ich bowiem do pakowania warzyw, owoców i pieczywa, gdyż dostępność do nich jest natychmiastowa i bardzo wygodna. Wystarczy tylko zerwać jedną sztukę i za chwilę kolejny klient może zrobić to samo bez konieczności rozwijania czy otwierania opakowania. Zrywki na rolce prawie zawsze są użyczane bez opłat, bo choć ich użycie jest bardzo praktyczne, to udźwig niezbyt duży, gdyż ogranicza się maksymalnie do kilku kilogramów.

Zalety:

 • niska cena,

 • natychmiastowy dostęp,

 • wygoda.

Prowadząc sklep spożywczo-przemysłowy, należy wobec tego bezwzględnie zaopatrzyć się w zrywki na rolce, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom klientów. Można to zrobić za pośrednictwem naszego sklepu, w którym oferujemy najróżniejsze rozmiary i kolory reklamówek zrywanych na rolce. Pakujemy je po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk.

 • Do czego są używane i gdzie można spotkać reklamówki foliowe na rolce?

  Każdy z nas na pewno spotkał się z reklamówką foliową, każdy z nas na pewno wie, czym jest i do czego służy reklamówka foliowa. Pierwsza styczność z tym produktem większość z nas na pewno miała w sklepie spożywczym podczas zwykłych zakupów. Najczęściej były to duże reklamówki, mieszczące praktycznie wszystkie zakupy. Jednak do czego służą i gdzie są wykorzystywane reklamówki foliowe na rolce?

  Ich popularność znacząco wzrosła w momencie rozwoju szeroko znanych dyskontów oraz marketów samoobsługowych, gdzie możemy sami zapakować warzywa i owoce na wagę, orzechy, a nawet makarony. Niewielkie foliowe opakowanie, które dzięki swojej konstrukcji skutecznie wytrzyma nawet do dwóch, trzech kilogramów obciążenia. Tanie w produkcji, nadal szeroko stosowane w wyżej wymienionych sklepach.

  Reklamówki foliowe na rolce możemy kupić w sklepie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie