Torby materiałowe włókninowe

Ekologiczne torby włókninowe odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością na obciążenia. Można w nich przenosić obiekty o dużej wadze.
Charakterystyka toreb tekstylnych:

 • lekkie i łatwe do złożenia

 • bardzo wytrzymałe – posiadają mocne i wygodne uchwyty, dzięki którym można z łatwością przenosić nawet ciężkie towary.

 • tanie – ich koszt wykonania jest wyższy, niż opakowań foliowych, ale jest on rekompensowany możliwością znacznie dłuższego używania

 • przepuszczają powietrze – zapewniają świeżość przechowywanych w nich towarów spożywczych

 • szybko ulegają rozkładowi i nadają się do dalszego przetwarzania


Niektóre modele toreb posiadają plastikowy zatrzask pozwalający na zamknięcie torby. Dzięki temu umieszczone w niej przedmioty nie wypadną podczas np. przewożenia samochodem.


Dostępne w naszej ofercie torby włókninowe cechuje duża estetyka wykonania – mają jasne, żywe kolory i ozdobne wykończenia. Do wyboru są opakowania w rozmiarach od 31 x 34,5 cm do 44 x 33,5 cm i szerokości boku 11,5 – 15,5 cm.

 

 • Czy torby włókninowe są ekologiczne?

  Torby włókninowe to produkt w pełni ekologiczny i na miarę XXI wieku. Przez zastosowanie w torbach ekologicznej włókniny, produkt dostępny w ofercie Opako.com.pl, natychmiast stał się narzędziem walki z zanieczyszczeniem środowiska. Torba włókninowa to idealna i świetna alternatywa do odrzucenia korzystania z plastikowych toreb i reklamówek. Przy okazji torby włókninowe pozwalają nam dodać swoją cegiełkę w ochronie środowiska naturalnego i planety. Torby włókninowe to produkt wielorazowego użytku o dużej wytrzymałości
   
 • Do czego przydadzą się torby włókninowe?

  Torby włókninowe idealnie sprawdzają się podczas przenoszenie ciężkich przedmiotów. Wszystko przez to, że ekologiczne włókna są odporne na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. Torby włókninowe nie rozciągają się, nie przerywają oraz nie wycierają się podczas transportu zawartości torby. Największą zaletą torby jest jej wytrzymałość oraz możliwość nadania własnego koloru, według naszych pomysłów. Torby z ekowłókniny można dowolnie personalizować, a dzięki jej powierzchni, torba może stanowić świetną opcję dla wszelkiego rodzaju nadruków.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie