Woreczki strunowe antystatyczne - chronią przed wyładowaniami elektrycznymi

Worki strunowe to produkt bardzo przydatny w licznych sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym. Jego użytkowanie jest proste i szybkie, jest praktyczny i uniwersalny. Tego typu rozwiązanie umożliwia proste zamknięcie i przechowywanie różnych przedmiotów, które na dodatek jest także szczelne. Jest najczęściej wykorzystywany do segregacji, sprzedaży, łatwego odnalezienia czy też ochrony towary i rzeczy osobistych przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Worki strunowe mają tak wszechstronne zastosowanie, że istnieje zapotrzebowanie na różne ich warianty w zależności od rozmiaru, koloru i parametrów technicznym. Jednym z nich są woreczki strunowe antystatyczne, czyli produkt specjalistyczny - poniżej znajdą Państwo wszystkie szczegoły na ten temat.

Wyżej wspomniane worki strunowe antystatyczne określane są także skrótem ESD (pochodzącym od angielskiego "electrostatic discharge"), który krótko mówiąc jest charakterystyczny dla produktów posiadających właściwości zabezpieczające przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie szkodliwego wpływu, który w przeciwnym wypadku miałby na układ elektroniczny na przykład transport. Worki antystatyczne są więc doskonałym wyborem dla producentów, sprzedawców i użytkowników różnego rodzaju sprzętów elektronicznych. Zapewniają optymalną ochronę dla takich urządzeń jak tablety, pamięci przenośne czy płyty główne - ale to tylko jedne z nich, nie sposób wymienić je wszystkie.

Tego typu sprzęty są często bardzo drogie, warto więc przewidzieć dla nich worki strunowe antystatyczne zwłaszcza, że są one dostępne w bardzo przystępnych cenach. Są także bardzo łatwe w użyciu a zamknięcie jest błyskawiczne i szczelne. Oprócz ochrony przed wyładowaniami chronią także przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak wilgoć, kurz czy też woda oraz są odporne na rozerwanie i pęknięcie. Nie ma na rynku drugiego produktu o tak licznych zaletach - dlatego też żadną przesadą nie jest stwierdzenie, że mowa o produkcie do zadań specjalnych!

Dostępne w naszej ofercie woreczki antystatyczne są dostępne w różnych rozmiarach dzięki czemu będą mogli Państwo je odpowiednio dostosować do zawartości. Im jest ona większa, tym odpowiednio cena nieco wzrasta - zachęcamy więc do dokładnego przemyślenia która z opcji będzie dla Was najlepsza. Jeśli mielibyście jakieś trudności z wyborem to prosimy o kontakt - na pewno je rozwiejemy i chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Świat opakowań nie ma dla nas tajemnic, zapraszamy do zgłębienia go razem z nami!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj