Worki materiałowe raszlowe

Worki raszlowe służą przede wszystkim jako metoda pakowania i przenoszenia produktów w branży rolnej i drewnianej oraz w handlu hurtowym. Wykorzystuje się je bowiem do składowania i transportowania owoców, warzyw, zbóż i innych płodów rolnych, a także do drewna kominkowego, brykietu drzewnego i innych materiałów drewnianych.

Zastosowanie:

 • składowanie i transportowanie płodów rolnych oraz wyrobów drewnianych.

Worki tego typu wykorzystywane są do składowania owoców, warzyw i drewna, ponieważ przepuszczają powietrze i pozwalają „oddychać” przechowywanym w nim przedmiotom. W ten sposób owoce, warzywa i drewno nie gniją i mogą przez długi czas leżeć w jednym miejscu. Ponadto worki raszlowe są odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury, co pozwala na ich stosowanie zarówno zimą, jak i latem. Cechują się także wysoką ergonomią i umożliwiają wygodne składowanie oraz przenoszenie materiałów.

Zalety:

 • stała wentylacja,

 • wytrzymałość.

Duży udźwig (15 – 30 kg) i trwałość worków sprawiają, że można za ich pomocą przenosić pokaźne ilości owoców, warzyw i drewna. Wygodne sznurki pozwalają natomiast na łatwe zawiązanie worka i komfortowe przenoszenie ciężaru z miejsca na miejsce. W naszej ofercie można znaleźć różne kolory i wielkości worków raszlowych, jednak każdy jest tak samo mocny i wytrzymały. Polecamy je wszystkim osobom, które zajmują się sprzedażą lub transportem warzyw, owoców, drewna kominkowego albo brykietu.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj