Woreczki foliowe z taśmą - szerokość do 600mm

Opakowania, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu są podzielone na kilkanaście kategorii, ponieważ dbamy o stworzenie jak najbardziej przejrzystej i zróżnicowanej oferty, która odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy proste i praktyczne rozwiązania, które sprawią, że codzienne życie i praca staną się prostsze a także bardziej nietypowe produkty do zadań specjalnych. Wszystkie z nich łączy jedna cecha - pozwalają na oszczędność czasu, która jest tak ważna dla osób, które żyją w ciągłym biegu. W kategorii worków polecamy zatem opakowania z wbudowanym zamknięciem, które pozwalają na ich szybkie i szczelne zamknięcie. Takim właśnie są woreczki foliowe z taśmą o szerokości do 600 mm, czyli rzecz bardzo wygodna w użyciu i uniwersalna.

Woreczki foliowe o szerokości do 600 mm są wyposażone w taśmę, która po jej oderwaniu odsłania klej łączący opakowanie z klapą woreczka. Świetnie sprawdzą się jako opakowanie chroniące przedmioty o dużym rozmiarze (do Ø 60 cm). Będą stanowić zabezpieczenie przed brudem, wilgocią, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi na przykład dla kosmetyków, wyrobów elektronicznych, książek, ramek, poduszek, ubrań, a nawet artykułów spożywczych. To jednak tylko jedne z bardzo wielu rodzajów produktów, które sprawdzą się w przypadku tego opakowania - jedynym ograniczeniem jest tutaj wymiar, który jest na tyle duży, że będzie pasował do ogromnej ilości rzeczy. Woreczki z taśmą klejącą są wyprodukowane z folii przezroczystej, która ułatwia identyfikację ich zawartości a także jest odporna na przebicia.

Podsumowując, poniżej najczęstsze zastosowanie woreczków foliowych z taśmą – szerokość do 600 mm:

  • w sytacjach, w których potrzebne jest łatwe i szczelne zamknięcie, które jest na tyle łatwe w użyciu, że nie jest uciążliwe nawet przy częstym stosowaniu,
  • do ochrony rzeczy, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu przez przeróżnymi czynnikami zewnętrznymi,
  • w celu zabezpieczenia przedmiotów, które mają szczególną wartość finansową lub sentymentalną,
  • w celu segregacji oraz łatwiejszego odnalezienia średnich i dużych przedmiotów o średnicy do Ø60 cm.

Wyżej wymienione zalety, które posiadają woreczki z taśmą o szerokości do 600 mm oraz ich zastosowanie to tylko jedne z wielu atutów i sytuacji, w których doskonale się sprawdzą. Jest to zatem produkt niezwykle wszechstronny. Do tego ma niską cenę, jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca w szufladzie czy szafce. Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą innych opakowań takich jak pudełka kartonowe, koperty i torby oraz akcesoriów do pakowania i zabezpieczania przesyłek.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie