Worki materiałowe raszlowe

Worki raszlowe służą przede wszystkim jako metoda pakowania i przenoszenia produktów w branży rolnej i drewnianej oraz w handlu hurtowym. Wykorzystuje się je bowiem do składowania i transportowania owoców, warzyw, zbóż i innych płodów rolnych, a także do drewna kominkowego, brykietu drzewnego i innych materiałów drewnianych.

Zastosowanie:

  • składowanie i transportowanie płodów rolnych oraz wyrobów drewnianych.

Worki tego typu wykorzystywane są do składowania owoców, warzyw i drewna, ponieważ przepuszczają powietrze i pozwalają „oddychać” przechowywanym w nim przedmiotom. W ten sposób owoce, warzywa i drewno nie gniją i mogą przez długi czas leżeć w jednym miejscu. Ponadto worki raszlowe są odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury, co pozwala na ich stosowanie zarówno zimą, jak i latem. Cechują się także wysoką ergonomią i umożliwiają wygodne składowanie oraz przenoszenie materiałów.

Zalety:

  • stała wentylacja,

  • wytrzymałość.

Duży udźwig (15 – 30 kg) i trwałość worków sprawiają, że można za ich pomocą przenosić pokaźne ilości owoców, warzyw i drewna. Wygodne sznurki pozwalają natomiast na łatwe zawiązanie worka i komfortowe przenoszenie ciężaru z miejsca na miejsce. W naszej ofercie można znaleźć różne kolory i wielkości worków raszlowych, jednak każdy jest tak samo mocny i wytrzymały. Polecamy je wszystkim osobom, które zajmują się sprzedażą lub transportem warzyw, owoców, drewna kominkowego albo brykietu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie