45my

Głównym czynnikiem decydującym o wytrzymałości torebki wykonanej z tworzywa LDPE jest grubość zastosowanej folii. Parametr ten określa się za pomocą jednostki zwanej mikrometrem, a do oznaczenia jej wielkości stosuje się symbol μm (my). Im wyższa wartość my, tym lepsza wytrzymałość produktu.
 

Charakterystyka torebki strunowej 45 my:

Jakość torebki strunowej zależy od użytego surowca. Im lepsza i grubsza struktura folii, tym większa wytrzymałość gotowej torebki na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przebicia). Torebki strunowe o grubości folii 45 my są wytrzymałe i mogą służyć do przechowywania produktów zarówno sypkich, półpłynnych jak i stałych. Szybkie i łatwe w obsłudze, zatrzaskowe zamknięcie woreczka sprawia, że torebka jest bardzo praktyczna. Odpowiednia grubość zastosowanego surowca zapewnia dostateczną rozciągliwość i elastyczność produktu. Dobra przejrzystość (przezroczystość) ułatwia rozpoznawanie zawartości opakowania.

Torebki strunowe 45 my mogą służyć do:

  • przechowywania drobnych przedmiotów (uszczelki, spinacze, klucze, śrubki) i artykułów spożywczych (np. tabletki, przyprawy),

  • zabezpieczania żywności przed wywietrzeniem lub kontaktem z wilgocią,

  • segregowania przedmiotów, małych akcesoriów, elementów składowych całości (koraliki, bigle biżuteryjne, itp.).

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj