Maty powietrzne na butelki

Poduszki i maty powietrzne do butelek to niezwykle przydatny sprzęt, który pozwoli Ci na bezpieczny i korzystny transport alkoholu. Podstawowym celem tych poduszek powietrznych jest jak najskuteczniejsze zapakowanie towaru przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości niezbędnego wysiłku. Korzystanie z pudełka, folia bąbelkowa, i więcej pudełek do transportu butelek alkoholu jest typową alternatywą. To zazwyczaj nie działa, ponieważ butelki będą walić się w pudełkach podczas transportu i stają się dość kruche.

Po co są maty powietrzne na butelki?

Dzięki naszym poduszkom powietrznym możesz umieścić każdą butelkę w osobnym worku, gdzie będzie bezpieczna przed przemieszczaniem. Nasz wysokiej jakości materiał dopasowuje się do każdej formy, więc możesz spersonalizować ochronę swoich towarów bez dodatkowych kosztów! Butelki są bezpieczne, a jednocześnie zajmują mało miejsca podczas wysyłki do klienta! Zaoszczędzisz pieniądze, nie musząc kupować dodatkowych kartonów lub usług pakowania premium. Maty pod butelki z powietrzem najlepiej chronią ich zawartość przed uszkodzeniem. Pochłaniają one prawie całą dostępną energię uderzenia.

Maty powietrzne są dostępne w wielu opcjach i rozmiarach do kupienia.

Pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Twoich potrzeb. Wszystko czego potrzebujesz to plastikowa taśma (folia termokurczliwa) i pompka powietrza, aby zapakować swoje produkty w maty! Prześlij nam swój projekt przed upływem terminu, abyśmy mogli rozpocząć produkcję. Butelki są zawsze lepsze, gdy nie pękają podczas transportu! Kup wysokiej jakości poduszki powietrzne do wysyłki butelek od nas dzisiaj. Nie odkryjesz lepszej okazji niż to, co mamy do zaoferowania w naszym sklepie internetowym opako.com.pl.

Oferowane przez nas maty powietrzne nadają się w całości do recyklingu, jak również do wielokrotnego użytku! Są one wykonane z mocnego, trwałego LDPE, który jest nietoksyczny i bezwonny. Możesz ich używać w dowolnym momencie, aby zapewnić dodatkową amortyzację dla swoich przedmiotów bez obawy o ich trwałość lub zdolność do absorbowania uderzeń! Komora powietrzna jest najprostszą częścią procedury, a wszystko czego będziesz potrzebować to taśma i pompka powietrza! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące użytkowania tych mat, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci dalej!

Aby uzyskać bezpłatną wycenę, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo już teraz! Wykonujemy również małe zamówienia i duże partie po rozsądnych kosztach. Możemy również pomóc w każdej innej pracy, która wymaga wysokiej jakości materiałów. Materace pneumatyczne występują w różnych kolorach i rozmiarach. W mieście mamy największe rabaty na materiały LDPE, więc daj nam znać, czego potrzebujesz, a my to spełnimy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie