Rękaw ochronny na butelki

Rękaw ochronny na butelkę wina to niezwykle przydatny gadżet, który zabezpieczy dla Państwa butelki podczas transportu. Poduszki powietrzne wykonane z folii, które amortyzują wszelkie uderzenia i zapobiegają uszkodzeniu szklanych butelek, nazywane są rękawami ochronnymi.

Jakie są cechy rękawów ochronnych na butelki wina?

Pokrowce na butelki są niedrogie, więc warto z nich korzystać. Torby do transportu wina są również dobrą metodą na zapewnienie bezpieczeństwa butelkom podczas transportu. Mogą to być twarde futerały lub miękkie futerały, które chronią butelki przed uszkodzeniem dzięki odpornym na wstrząsy powłokom. Jednak torby do transportu wina nie są tak bezpieczne jak rękawy do butelek, ponieważ nie mogą one absorbować wstrząsów w ten sam sposób.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje butelki pozostaną bezpieczne podczas transportu, zalecamy połączenie rękawów ochronnych na butelki wina i toreb do transportu wina. Istnieje kilka różnych kształtów rękawów do wyboru, z których każdy został zaprojektowany dla konkretnego typu butelki: Od ogólnego modelu, który pasuje do prawie wszystkich rodzajów szklanych butelek, po indywidualne modele zbudowane specjalnie dla określonych typów pojemników, takich jak butelki wina Riesling lub butelki szampana.

Na naszej stronie dostępnych jest kilka modeli ochraniaczy na butelki wina, w tym wariant z podwójnymi ściankami, który zabezpieczy Twoje butelki przed wstrząsami i szokami termicznymi. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie pojemnik spełnia niezbędne normy. Podróżując z winem, należy zawsze używać foliowego lub gumowego rękawa ochronnego na butelkę wina, ponieważ tylko one są w stanie pochłaniać różne wstrząsy. Jeśli wybierzesz rękaw z jakąkolwiek powłoką, upewnij się, że jest on całkowicie wodoodporny; niektóre płyny mogą zniszczyć materiał ochronny. Rękawy z bawełny i poliestru również nie są sugerowane, ponieważ są one zbyt miękkie i nie zabezpieczają przed urazami.

Ważne jest, aby znać średnicę swoich butelek, aby wybrać odpowiedni rękaw dla butelki, która będzie pasować do nich. Wystarczy zmierzyć najszerszą część każdej butelki za pomocą suwmiarki, aby to zrobić. Nasza strona internetowa ma kalkulatory, które pomogą Ci określić prawidłowy rozmiar rękawa dla każdego typu butelki. Możesz również dowiedzieć się, jak korzystać z ochraniaczy na butelki wina prawidłowo czytając artykuły dostępne w internecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu opako.com.pl. U nas znajdziesz dobre rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie