Pianka polietylenowa vs pianka polipropylenowa

Pianka polietylenowa vs pianka polipropylenowa

piątek, 22 kwietnia 2022

Chcesz poznać różnice między pianką polietylenową a polipropylenową? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu. Dowiesz się, jakie pianki polietylenowe możesz dostać w naszym sklepie, jakie mają właściwości oraz do czego są najczęściej wykorzystywane. Poznasz też inne produkty wykonane z polipropylenu oraz ich najważniejsze cechy oraz sposób wykorzystania.

Czytaj więcej...
Taśmy PVC - sklejają, uszczelniają i izolują

Taśmy PVC - sklejają, uszczelniają i izolują

czwartek, 21 kwietnia 2022

Szukasz doskonałej jakości taśm pakowych? Jedną z propozycji, jakie mogą Ci przypaść do gustu są z pewnością taśmy PVC. Cechują się one bardzo dobrymi właściwościami oraz parametrami technicznymi. Dzięki temu wykorzystywane są w wielu branżach, zarówno przez małe, jak i większe przedsiębiorstwa. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat taśm PVC? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Taśmy maszynowe do kartonów - poznaj ich rodzaje

Taśmy maszynowe do kartonów - poznaj ich rodzaje

piątek, 15 kwietnia 2022

Prowadzisz dużą sprzedaż internetową? A może masz zakład produkcyjny? Niezależnie od tego, jeśli zależy Ci na tym, aby zoptymalizować proces pakowania warto zastanowić się nad automatycznymi liniami pakującymi. A jeśli będzie to rozwiązanie idealne dla Ciebie będziesz też potrzebować taśm maszynowych do kartonów. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...
Torebki strunowe - 12 najdziwniejszych zastosowań

Torebki strunowe - 12 najdziwniejszych zastosowań

czwartek, 14 kwietnia 2022

Woreczki strunowe to opakowania popularne i charakteryzujące się szeroki możliwościami wykorzystania. Wykonane są z wytrzymałej folii i najczęściej wyposażone w plastikowy zamek błyskawiczny. Powszechnie stosuje się je do przechowywania, segregowania i porządkowania niewielkich przedmiotów. Jednak te uniwersalne produkty mają również szereg nietypowych zastosowań. Chcesz dowiedzieć się jakich? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak spakować naczynia do przeprowadzki?

Jak spakować naczynia do przeprowadzki?

środa, 13 kwietnia 2022

Przeprowadzka to moment, które czeka każdego. Nie ma co ukrywać jest to czas bardzo intensywny i owocny w dość wyczerpującą pracę. Jednym z zadań, jakie będą przed Tobą stały jest spakowanie swojego dobytku. Wśród rzeczy, które będziesz chciał ze sobą zabrać są z pewnością naczynia - szklanki, kubki, talerze, itp. Warto wiedzieć, jak zabezpieczać te przedmioty na czas transportu. Jeśli chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się jak to zrobić, zapraszamy na naszego bloga.

Czytaj więcej...
Jak wysłać szkło pocztą?

Jak wysłać szkło pocztą?

wtorek, 12 kwietnia 2022

Chcesz wysłać przesyłkę, w której znajduje się szkła za pośrednictwem poczty? Przede wszystkim musisz wiedzieć jak odpowiednio zabezpieczyć produkt. Następnie to, że wysyłka tradycyjną paczką pocztową tego typu produktów jest niedozwolona. Musisz skorzystać z usług np. Kuriera 48. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak wysłać szafę kurierem?

Jak wysłać szafę kurierem?

poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Czy wysyłka szafy kurierem jest możliwa? Oczywiście, że tak. W zależności od gabarytów oraz możliwości rozłożenia szafy na mniejsze elementy możesz skorzystać z paczki niestandardowej lub przesyłki paletowej. Chcesz wiedzieć, jakich akcesoriów i opakowań użyć, aby szafa dotarła w docelowe miejsce w nienaruszonym stanie? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak złożyć, spakować i wysłać sukienkę?

Jak złożyć, spakować i wysłać sukienkę?

czwartek, 7 kwietnia 2022

Jednymi z najczęściej sprzedawanych produktów w sklepach internetowych i na różnego rodzaju platformach sprzedażowych są oczywiście ubrania. A wśród nich sukienki. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak złożyć, zabezpieczyć i spakować sukienkę to jesteś we właściwym miejscu. Zachęcamy Cię do przeczytania naszego artykułu. Z niego dowiesz się nie tylko jakich materiałów użyć, ale również jak odpowiednio złożyć sukienkę, aby w miarę możliwości jak najmniej się pogniotła.

Czytaj więcej...
Jak wysłać towar na palecie?

Jak wysłać towar na palecie?

wtorek, 5 kwietnia 2022

Odpowiednie przygotowanie wysyłki paletowej wcale nie jest takie proste. Musisz pamiętać o tym, aby paleta nie była uszkodzona oraz o tym, żeby przedmiot, który na niej umieszczasz, nie wystawał poza jej obrys. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Znaczenie mają jeszcze inne czynniki. Wśród nich wymienić można, chociażby umiejscowienie produktów na palecie oraz ich odpowiednie zabezpieczenie. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak wysłać tablicę rejestracyjną?

Jak wysłać tablicę rejestracyjną?

poniedziałek, 4 kwietnia 2022

Chcesz wysłać tablice rejestracyjne, ale nie wiesz w czym najlepiej jest to zrobić? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Koperta kartonowa na tablice rejestracyjne to produkt, który znajdzie uznanie nawet wśród najbardziej wymagających Klientów. Koperta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wyposażona została w wygodny w użyciu samoprzylepny pasek. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak wysłać szampana?

Jak wysłać szampana?

sobota, 2 kwietnia 2022

Wysyłka alkoholu nie jest zalecana prze zdecydowaną większość firm kurierskich. Jednak ich największą bolączką jest fakt, że butelki np. szampana są niezwykle kruche i delikatne. Jak to w przypadku szkła. Czy w takim razie nic nie da się z tym zrobić? Podstawą jest odpowiednie zabezpieczenie butelki szampana przed wysyłką. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić i jakich akcesoriów użyć, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Usługi niestandardowe w logistyce

Usługi niestandardowe w logistyce

środa, 23 marca 2022

Logistyka to wyjątkowo szerokie pojęcie. Składają się one z takich procesów jak planowanie, projektowanie, wdrażanie, realizacja oraz kontrola. Co więcej, obejmują też usługi niestandardowe. Do jednej z nich należy np. co packing, która obejmuje pakowanie, przepakowywanie i wymianę opakowania. Chcesz wiedzieć więcej o tego typu usługach dodatkowych? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Wózki do przeprowadzki, schodowe i co jeszcze?

Wózki do przeprowadzki, schodowe i co jeszcze?

wtorek, 22 marca 2022

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wózków transportowych. W zależności od tego, czego oczekujesz i czego potrzebujesz, możesz zdecydować się na wybór na przykład wózka platformowego, wózka dwukołowego, wózka warsztatowego, wózka schodowego czy na przykład wózka magazynowego. Chcesz dowiedzieć się, do czego służą te rodzaje wózków? Chętnie zaprezentujemy Ci gdzie i jak może je wykorzystać. Zapraszamy do przeczytania naszego bloga.

Czytaj więcej...
Papier pakowy w arkuszach i na rolkach

Papier pakowy w arkuszach i na rolkach

poniedziałek, 21 marca 2022

Na rynku dostępnych jest wiele odmian papieru pakowego. W zależności od tego, czego szukasz i oczekujesz możesz wybrać papier Kraft, który wraca do łask oraz tradycyjny kolorowy papier pakowy. Do czego możesz wykorzystać papier pakowy? Idealnie nadaje się on zarówno do zabezpieczania przesyłek na czas transportu, jak i do ozdobnego pakowania prezentów. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym produkcie więcej, zachęcamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Dyspensery i podajniki do taśm podział

Dyspensery i podajniki do taśm podział

środa, 16 marca 2022

Dyspensery do taśm pakowych dostępne w sklepie Opako to urządzenia wykonane z doskonalej jakości materiałów. Co więcej, charakteryzują się wyjątkowo efektywną aplikacją taśmy. Chcesz wiedzieć jakie typy dyspenserów znajdziesz na rynku? W zależności od tego, czego szukasz mogą to być dyspensery do taśm pakowych, podajniki do etykiet, bigownice do kartonów oraz dozowniki do folii stretch. Chcesz poznać ich właściwości oraz dowiedzieć się jeszcze o innych przyrządach tego rodzaju? Zapraszamy.

Czytaj więcej...
Taśmy naprawcze duct tape nietypowe zastosowania

Taśmy naprawcze duct tape nietypowe zastosowania

poniedziałek, 14 marca 2022

Srebrna taśma duct tape to produkt, który zaskakuje użytkowników swoją wytrzymałością, szerokim zastosowaniem oraz mocnymi właściwościami klejącymi. Taśma odporna jest na działanie promieniowania UV i może pracować w szerokim zakresie temperatur. Jeśli chcesz poznać jej nietypowe zastosowania, to zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego artykułu. Znajdziesz w nim informacje o tym, jak w nietypowy sposób wykorzystać taśmy Duct Tape.

Czytaj więcej...
Worki materiałowe na gruz bigbag

Worki materiałowe na gruz bigbag

niedziela, 6 marca 2022

Remonty i innego rodzaju prace budowlane zawsze wiążą się z dużą ilością odpadów oraz gruzu. Nie ma w tym nic dziwnego. Najważniejsze jest w takiej sytuacji znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym należy wszystkie tego typu zanieczyszczenia składować. Doskonałą alternatywą dla niezbyt wygodnych w użytkowaniu kontenerów są worki materiałowe na gruz typu bigbag. Chcesz wiedzieć o nich więcej? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak zapakować gustownie prezent?

Jak zapakować gustownie prezent?

piątek, 4 marca 2022

Zastanawiasz się, w co zapakować prezenty? Możliwości jest mnóstwo. Możesz wykorzystać do tego pudelka ozdobne, torby prezentowe, skrzynki na wino, papier KRAFT lub papier ozdobny. To jeszcze nie wszystko. Jest to ciekawa metoda pakowania prezentu w materiałową chustę. Wszystko zależy od Twoich zdolności manualnych, chęci oraz czasu, jaki możesz na pakowanie poświęcić. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jak zabezpieczyć meble do przeprowadzki?

Jak zabezpieczyć meble do przeprowadzki?

środa, 2 marca 2022

Przeprowadzka to czas wytężonej pracy. Tego jesteśmy pewni. Jednak możesz sobie ten okres ułatwić. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria. Jednym z najważniejszych zadań będzie zabezpieczenie mebli. Żeby zrobić to prawidłowo warto użyć folii stretch, folii bąbelkowej, narożników oraz taśmy pakowej. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Czytaj więcej...
Grube, sztywne i wytrzymałe kartony do wysyłki

Grube, sztywne i wytrzymałe kartony do wysyłki

środa, 23 lutego 2022

Grube, sztywne i wytrzymałe opakowania wykonane z tektury to niezbędne wyposażenie każdego magazynu i sklepu wysyłkowego. Prowadzisz własny biznes i zależy Ci na tym, aby przesyłki docierały do Twoich Klientów w nienaruszonym stanie? Zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu. Dowiesz się jakie kartony dostępne są w ofercie sklepu OPAKO i wybierzesz te, które będą idealnie dopasowane do rodzaju Twojego asortymentu. Możesz też złożyć zamówienie indywidualne.

Czytaj więcej...
Siedem zasad eko-pakowania

Siedem zasad eko-pakowania

poniedziałek, 21 lutego 2022

Świadomość dotycząca konieczności dbania o środowisko jest coraz większa. Zarówno wśród konsumentów, jak i przedsiębiorców. Dlatego coraz większą wagę przywiązuje się do ekologicznego pakowania przesyłek. Dzięki takim sklepom jak Opako jesteś w stanie zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne opakowania i akcesoria w jednym miejscu. Wybieraj spośród dziesiątek rodzajów kartonów, wypełniaczy do paczek i papierowych taśm pakowych.

Czytaj więcej...
Jak ozdobić pięknie prezent?

Jak ozdobić pięknie prezent?

czwartek, 17 lutego 2022

Okazji do wręczania prezentów jest mnóstwo. Zaczynając od urodzin, poprzez imieniny, chrzciny a kończąc na ślubach i świętach Bożego narodzenia. Pamiętać musisz, że nie tylko prezent w tym wszystkim ma znaczenie. Z uwagi na to, że większość ludzi to wzrokowcy, ważne jest też zapakowanie prezentu. Jeśli szukasz sposobu na to, jak pięknie zapakować upominki zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu. Znajdziesz tu informacje o papierze KRAFT, torbach upominkowych i pudełkach na kwiaty.

Czytaj więcej...
Tanie opakowania i kartony, które wybrać?

Tanie opakowania i kartony, które wybrać?

środa, 16 lutego 2022

Szukasz szybkiego, skutecznego, ale przede wszystkim taniego sposobu na zapakowanie przesyłki? Mamy dla Ciebie opakowania i kartony, które zachwycą Cię nie tylko ceną, ale również jakością. Chcesz poznać więcej szczegółów na ich temat? A może potrzebujesz kopert bąbelkowych lub foliopaków? Na ich temat też się rozpisaliśmy. Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem. Dowiesz się jak tanio pakować przesyłki.

Czytaj więcej...
Produkty i akcesoria ułatwiające pracę magazynu

Produkty i akcesoria ułatwiające pracę magazynu

wtorek, 8 lutego 2022

Szukasz sposobu na usprawnienie pracy swojego magazynu? A może brakuje Ci kilku produktów, które są wręcz niezbędne w jego prawidłowym funkcjonowaniu? Sprawdź, jakie produkty mogą sprawić, aby praca wykonywana na magazynie była przyjemniejsza i szybsza. Zadbaj o komfort i wygodę swoich pracowników. Jednocześnie dbając o odpowiednie wyposażenie ich stanowisk pracy. Dyspensery do taśmy, naklejki, wypełniacze do paczek i wiele innych produktów. Więcej dowiesz się z artykułu.

Czytaj więcej...
Korzyści stosowania foliopaków w Twoim biznesie

Korzyści stosowania foliopaków w Twoim biznesie

piątek, 28 stycznia 2022

Foliopaki, czyli koperty kurierskie wykonane z doskonalej jakości, wytrzymałej folii HDPE. Jest to produkt, który charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i rozerwania. Znajdzie zastosowanie w sklepach internetowych i na magazynach wysyłkowych. Idealnie sprawdzą się też w biurach, podczas wysyłki lub segregacji ważnych dokumentów oraz przechowywani gotówki w sejfie. Chcesz poznać więcej zalet i zastosować foliopaków kurierskich? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jakich używać tub kartonowych na plakaty?

Jakich używać tub kartonowych na plakaty?

czwartek, 27 stycznia 2022

Jesteś kolekcjonerem plakatów? Uwielbiasz muzykę i zbierasz wszystkie możliwe informacje dotyczące swoich ulubionych zespołów? Dobrze by było, gdybyś posiadał wygodne opakowania, które zabezpieczą Twoje skarby przed kurzem, uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z tub kartonowych. Są to produkty charakteryzujące się doskonałą trwałością. Dodatkowo poznasz ich inne właściwości i zalety. Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Czytaj więcej...
Jakiej używać taśmy papierowej do pakowania?

Jakiej używać taśmy papierowej do pakowania?

niedziela, 23 stycznia 2022

Szukasz taśmy pakowej, która będzie wpisywała się w aktualne trendy bycia eco firmą? Mamy dla Ciebie propozycję i to nie jedną. Wśród produktów, które Ci zaprezentujemy, znajdziesz taśmy papierowe pakowe, taśmy spinające poliestrowe, taśmy wzmacniane włóknem szklanym oraz taśmy papierowe podgumowane. Wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością. Sprawdź, która będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej...
Papier do pakowania eko rozwiązania

Papier do pakowania eko rozwiązania

sobota, 22 stycznia 2022

Szukasz ekologicznego sposobu na pakowanie przesyłek oraz zabezpieczanie produktów, znajdujących się w ich wnętrzu? Najlepszym jest użycie papieru. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz m.in. papier pakowy KRAFT, torby papierowe, wypełnienia papierowe oraz dekoracyjne. Wszystkie te produkty wpisują się w trend dbania o środowisko. Dzięki nim Twój sklep lub upominki, które chcesz wręczyć najbliższym z pewnością wywrą niepowtarzalne wrażenie.

Czytaj więcej...
Artykuły do pakowania paczek do wysyłki

Artykuły do pakowania paczek do wysyłki

środa, 12 stycznia 2022

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się, w co powinieneś się zaopatrzyć, żeby sprawnie i szybko pakować przesyłki? Ułatwiamy Ci zadanie. W artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące artykułów niezbędnych do pakowania paczek. Dowiesz się, na jakiej podstawie wybierać kartony i kiedy warto skorzystać z kopert bąbelkowych. Do tego poznasz kilka rodzajów wypełniaczy do paczek. Dowiesz się też, dlaczego koperty kurierskie ułatwiają pracę. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...
Materiały do pakowania szklanych przedmiotów

Materiały do pakowania szklanych przedmiotów

wtorek, 11 stycznia 2022

Zastanawiasz się nad tym, jakie materiały będą niezbędne do pakowania przesyłek, w których znajdowały się będą produkty szklane i delikatne? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego. W pierwszej kolejności zadbaj o odpowiedni karton. Taki, który wykonany został z grubej i sztywnej tektury. Potem owiń szczelnie produkty folią bąbelkową. Umieśc je w pudełku i zadbaj o odpowiednie wypełnienie pustej przestrzeni. Możesz skorzystać np. z poduszek powietrznych.

Czytaj więcej...
Akcesoria do pakowania książek i katalogów

Akcesoria do pakowania książek i katalogów

sobota, 8 stycznia 2022

Prowadzisz sklep internetowy, którego głównym asortymentem są książki? A może czeka Cię przeprowadzka? Niezależnie od tego, na którym etapie swojego życia jesteś znajdujące się w naszym artykule informacje dotyczące pakowania książek, mogą Ci się przydać. Dowiedz się jak zabezpieczać książki i katalogi na czas transportu. Wybierz odpowiednie wypełniacze do kartonów. Zdecyduj czy chcesz korzystać z kartonów, kopert bąbelkowych czy owijek na książki.

Czytaj więcej...
Wypełniacze do prezentów - jak ozdabiać pięknie?

Wypełniacze do prezentów - jak ozdabiać pięknie?

czwartek, 6 stycznia 2022

Chcesz aby upominki, którymi obdarowujesz bliskie Ci osoby wyglądały okazale i zapierały dech w piersi. Z naszego artykułu możesz dowiedzieć się jakiego wypełnienia do prezentów użyć, aby upominek wyglądał okazale i cennie. poznasz też nietypowe sposoby na wypełnienie pustych przestrzeni w pojemniku. Jednym ze sposobów jakie poznasz jest SizzlePak. Co wyróżnia tego rodzaju wypełniacz do paczek? Przede wszystkim to, że jest oryginalny, ciekawy i skuteczny.

Czytaj więcej...
Foliopaki kurierskie w natarciu

Foliopaki kurierskie w natarciu

sobota, 18 grudnia 2021

Sklepy internetowy, magazyny wysyłkowe, producenci czy dystrybutorzy - wszyscy, którzy mają jakikolwiek związek z wysyłką towarów za pośrednictwem kurierów wiedzą, że zarówno foliopaki kurierskie, jak i kangurki są nieodzownym elementem wyposażenia. Wytrzymałe, chronią przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi. Odporne na niektóre uszkodzenia mechaniczne.

Czytaj więcej...
Taśmy papierowe - dla wszystkich

Taśmy papierowe - dla wszystkich

piątek, 17 grudnia 2021

Prowadzisz sklep internetowy? A może magazyn wysyłkowy? Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, jeśli poszukujesz ekologicznych taśm pakowych to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - papierowe taśmy. Charakteryzują się wysoką trwałością, wygodą użytkowania i wielofunkcyjnością. Po więcej zapraszamy do artykułu.

Czytaj więcej...
Kartony przeprowadzkowe i archiwizacyjne

Kartony przeprowadzkowe i archiwizacyjne

czwartek, 16 grudnia 2021

Co łączy przeprowadzkę i archiwizację dokumentów? Wbrew temu o może Ci się wydawać bardzo wiele. Czas przeprowadzki to idealny moment na zrobienie porządku w dokumentach. A my z przyjemnością ułatwimy Ci oba procesy. Dowiedz się, w czym najlepiej archiwizować dokumenty i w co się pakować zaczynając nowy etap w życiu.

Czytaj więcej...
Profesjonalne wypełnienie przestrzeni w paczkach

Profesjonalne wypełnienie przestrzeni w paczkach

środa, 15 grudnia 2021

Szukasz najlepszego sposobu na wypełnienie wolnej przestrzeni w paczce i zabezpieczenie produktów, które wysyłasz? A wiesz, że dla każdego idealnym wypełnieniem może być co innego? Wszystko zależy od tego, co posiadasz w swojej ofercie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem. Może dzięki nam uda Ci się wybrać odpowiedni wypełniacz do paczek.

Czytaj więcej...
Torby ekologiczne jako popularne opakowanie

Torby ekologiczne jako popularne opakowanie

wtorek, 14 grudnia 2021

Torby papierowe to produkty, bez których ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat. Dlatego chcemy przedstawić Ci ich historię oraz pokazać kilka nietypowych zastosowań. Dowiesz się też dlaczego torby papierowe są doskonałym nośnikiem reklamy. W naszej ofercie dostępne są zarówno torby ekologiczne wykonane z papieru Kraft, jak i torby kolorowe, prezentowe. Wszystko co warto wiedzieć o tego rodzaju produktach dowiesz się od nas. Zapraszamy do przeczytania artykułu przedstawi historię toreb.

Czytaj więcej...
Poznaj historię i zastosowanie kopert

Poznaj historię i zastosowanie kopert

czwartek, 14 października 2021

Czasy się zmieniają, więc i forma komunikacji przybiera różne formy. Początek korespondencji listowej był nad wyraz zaskakujący. Wiadomość zapisywana na glinianej tabliczce była przykrywana kolejną warstwą gliny. Całość wypiekano i dostarczano do odbiorcy. Dziś postęp technologiczny doprowadził nas do wiadomości SMS i e-mail. Choć pisanie odręcznie listów jest już rzadkością, to jednak koperty nadal mają mocną pozycję na rynku. Z artykułu można dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej...
Wszystko co musicie wiedzieć o kartonach

Wszystko co musicie wiedzieć o kartonach

poniedziałek, 11 października 2021

Karton jest opakowaniem które góruje nad innymi materiałami. Jest ekologiczny dzięki czemu znacznie wyprzedza w popularności tworzywa sztuczne. Z kolei jest znacznie tańszy niż szkło. Nic więc dziwnego że wiele firm w branży spożywczej i gastronomicznej korzysta z kartonowych opakowań. Podobnie jest w logistyce. Kartony są niezbędne do tego, aby prawidłowo funkcjonowała chociażby branża e-commerce. Więcej dowiecie się z tekstu.

Czytaj więcej...
Folia bąbelkowa bez tajemnic

Folia bąbelkowa bez tajemnic

czwartek, 7 października 2021

Folia bąbelkowa to jedno z najczęściej wybieranych zabezpieczeń produktów, które przeznaczone są do wysyłki. Jest niezastąpionym elementem wyposażenia magazynów wysyłkowych, sklepów internetowych oraz firm przeprowadzkowych. Doskonała jakość folii bąbelkowej zapewnia, że również te delikatne i kruche przedmioty będą doskonale zabezpieczone. Wśród dostępnych produktów znajdują się też koperty bąbelkowe i torebki bąbelkowe. Szeroki zakres zastosowania folii sprawia, że wykorzystywana jest wszędzie

Czytaj więcej...
Torebki strunowe, czyli nowatorskie rozwiązanie

Torebki strunowe, czyli nowatorskie rozwiązanie

środa, 6 października 2021

Torebki strunowe to produkty, które dostępne są niemal w każdej branży. Wykorzystywane w drogeriach, sklepach odzieżowych, na magazynowach oraz w sklepach internetowych. Szeroki zakres zastosowania mają też w gospodarstwie domowym. Znajdujące się w naszej ofercie produkty cieszą się ogromną popularnością z uwagi na doskonałą jakość i konkurencyjną cenę. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem worków strunowych lub woreczków z zamkiem błyskawicznym sprawdź naszą ofertę.

Czytaj więcej...
Podstawowe wzory opakowań kartonowych - FEFCO

Podstawowe wzory opakowań kartonowych - FEFCO

wtorek, 15 czerwca 2021

FEFCO co to takiego jest i dlaczego producenci kartonów powinni stosować się do ogólno przyjętych wzorów i norm? Katalog FEFCO powstał przy udziale Europejskiej Federacji Producentów Tektury Falistej, która odpowiada również za wprowadzenie międzynarodowego znaku jakości produkcji. Poznaj standaryzację opakowań kartonowych z katalogiem FEFCO. Znajdź odpowiedzi na te pytania i dowiedz się czy nasze kartony, jako producenta spełniają te normy. Dowiedz się jaki asortyment mamy Ci do zaoferowania.

Czytaj więcej...
Pudła, pudełka, torebki - jako nośniki reklamy

Pudła, pudełka, torebki - jako nośniki reklamy

niedziela, 13 czerwca 2021

Reklama jest niezbędym elementem dzisiejszego handlu. I nie dotyczy to wyłącznie reklamy online. Niezwykle ważne jest budowanie świadomości marki oraz pokazywanie Klientom, że firma jest duża, prężnie się rozwija i dba o swoich Klientów. Skutecznym nawiązaniem do tego są kartony i torby papierowe z logo marki, sloganem reklamowym czy adresem siedziby firmy. Sprawdź dlaczego warto zadbać o to, aby sprzedawane przez Ciebie produkty były opakowane w zgrabne i eleganckie pudełka.

Czytaj więcej...
Niezbędnik sklepu internetowego - pakowanie

Niezbędnik sklepu internetowego - pakowanie

sobota, 12 czerwca 2021

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się jak zminimalizować stratę czasu podczas pakowania? Chcesz, żeby praca była wydajna, aby móc dorównać największym markom świata pod względem standardów obsługi Klienta? Warto przyjrzeć się procesowi pakowania paczek i maksymalnie go usprawnić. Dowiedz się jak to zrobić i z jakich akcesoriów najlepiej skorzystać. Czy wybrać kartony klapowe, czy raczej odpowiednia będzie folia bąbelkowa? Jaką wybrać taśmę pakową, etykiety A4. Wszystko ma znaczenie.

Czytaj więcej...
Historia tektury i zastosowanie opakowań z kartonu

Historia tektury i zastosowanie opakowań z kartonu

czwartek, 10 czerwca 2021

Wykorzystanie tektury daje niezliczoną liczbę możliwości - sprawdza się zarówno w przemyśle, jak i w transporcie. Kartony są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu wysyłkowego. Szeroki wybór rozmiarów i rodzajów znajdziesz w naszym sklepie. Tektura falista doskonale nadaje się do zabezpieczania mebli podczas przeprowadzki. Jak widzisz, zastosowanie jest szerokie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz wpis.

Czytaj więcej...
Wypełniacze - zabezpieczenie przesyłek

Wypełniacze - zabezpieczenie przesyłek

czwartek, 10 czerwca 2021

W czasach kiedy stale rozwijającą się gałęzią handlu są zakupy online jeszcze ważniejsza staje się organizacja pracy w dziale logistycznym. Wpływ a nią mają z pewnością wypełniacze do paczek. Doskonale zabezpieczą Twoją przesyłkę. Skorzystaj z oferty na poduszki powietrzne, skropak, folię bąblekową, Instapak Quick, sizzlepak i wiele innych. Zadbaj o najwyższą jakość realizowanych zamówień i zadowolenie swojego Klienta. Pomożemy Ci w tym.

Czytaj więcej...
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie