
Kokarda szantung 25mm - Oliwka z gumką - 10 szt.
Opaski Zaciskowe 200/7,6mm Czarna 100sztNiezawodne mocowanie kabli, przewodów, węży i tp wielokrotnego użytku.

Koperty DL Ozdobne / Fioletowe / 120g 50szt.Ozdobne koperty z grubszego papieru w kolorze fioletowym i rozmiarze DL.

Gumki krzyżowe 160mmx1,5x4,0 pomarańczowe - 1000gSzerokie gumki do dużych pakietów dokumentów.

Koperty kartonowe 130x170x40mm Czarne 220g 10szt
Sznurek bawełniany biało-żółty 500g 2mmAbsolutnie bezpieczny produkt wytrzymały na zrywanie.

Koperty do zaproszeń B6 Kość Słoniowa 120g 50szt.Ozdobne koperty z grubszego papieru o delikatnie połyskującym kolorze perłowym.

Metki do metkownic II rzędowych proste żółte 26x16Kolorowe metki to szybki i skuteczny sposób znakowania towarów.

Długopis Donau Żelowy 0,5mm Niebieski 12sztWodoodporny z gumowym uchwytem długopis żelowy.

Pudełko na butelkę wina K-877 9x9x38cm BordoweEkskluzywne opakowanie na wino podkreśli szlachetność prezentowanego napoju.

Wstążka Satynowa Brązowa 38mm / 32mWstążka do pakowania prezentów, dekorowania bukietów, tworzenia zaproszeń ślubnych.

Nożyczki biurowe Donau 16cm czarneUniwersalne nożyczki z rączką odporną na pęknięcia.

Woreczki foliowe z taśmą klejącą 35x40+5cm 100sztWytrzymałe woreczki foliowe.

Pudełko ozdobne Poduszka 210x135x40 Różowe Pudr M
Taśma Lakiernicza Papierowa 30mm/50mTaśmy lakiernicze charakteryzują się dużą przyczepnością i nie pozostawiają ślady kleju.

Woreczki bąbelkowe 270 x 360mm 100sztUniwersalny materiał zabezpieczający zawartość woreczka.

Koperta bąbelkowa metaliczna H18 niebieska 270x370Łatwe użytkowanie, atrakcyjna cena i wysoka skuteczność w zabezpieczaniu zawartości.

Torebki strunowe 200x250mm /0,080mm 100sztTorebki strunowe chroniące wrażliwe układy elektroniczne przed kurzem, wilgocią i wyładowaniami elektrostatycznymi.

Opaski Zaciskowe Demontowalne 100/7,6mm BiałeNiezawodne mocowanie kabli, przewodów, węży i tp wielokrotnego użytku.

Marker olejowy Schneider Maxx 270 1-3mm białyMarker olejowy z możliwością pisania zarówno na gładkiej jak i chropowatej powierzchni.

Nici lniane nabłyszczane białe 100gNici lniane z powodzeniem znajdują stosowanie w gospodarstwie domowym, budownictwie i przemyśle.

Skoroszyt A4 PP Office Products Czerwony 25sztSkoroszyt to łatwy sposób na przechowywanie i prezentację dokumentów.

Koperty C5 / Teksturowane Kość/ 120g a50Ozdobne koperty z grubszego, teksturowanego papieru w rozmiarze C5/A5.

Segregator Donau Master PP 7,5cm RóżowyArtykuły biurowe pomagają utrzymać porządek w biurze i tworzą pozytywną atmosferę w pracy.

Flizelina Brązowa 50cm/7.32mWspaniały materiał ozdobny przy dekoracji prezentów i kwiatów.

Dekoracyjna wełna drzewna 500gr CzarnaEkologiczny produkt jakim jest wiolina drzewna znalazł zastosowanie w rolnictwie przy produkcji gniazd dla drobiu.

Temperówka aluminiowa podwójnaArtykuły biurowe pomagają utrzymać porządek w biurze i tworzą pozytywną atmosferę w pracy.

Worek na śmieci LDPE 160 żółty 10szt.Worki o zwiększonej pojemności, wykonane z folii polietylenowej.

Pudełko karbowane 440x290x50mm wieczkowePudełko ozdobne karbowane w naturalnym kolorze eko-brąz.

Wiolina Dekoracyjna wełna drzewna 30gr ŻółtaIdealnie wysuszona wełna drzewna to szlachetny sposób na wypełnianie walizek wiklinowych i skrzynek na wino.

Wstążka Satynowa Brązowa 6mm / 32mWstążka do pakowania prezentów, dekorowania bukietów, tworzenia zaproszeń ślubnych.

Gumki recepturki 80mmx3,0x1,5 czerwone - 1000gEkonomiczny pakiet recepturek do tymczasowego łączenia przedmiotów.

Wstążka Satynowa Duże kropki Błękitna 25mm / 22mWstążka do pakowania prezentów, dekorowania bukietów, tworzenia zaproszeń ślubnych.

Okładka do bindowania A4 Transparenta 100szt.Transparentne okładki do bindowania z folii PVC o grubości 200mikr.

Wstążka Satynowa Różowa 25mm / 32mWstążka do pakowania prezentów, dekorowania bukietów, tworzenia zaproszeń ślubnych.

Koperty bąbelkowe aroFOL Poly F16 karton 100sztWytrzymałość na rozerwanie i wilgoć oraz nieprzejrzystość są atutami kopert z polietylenu.

Karton Wykrojnikowy 150x150x100mm F426 ZłotyBardzo ładny kartonik ozdobny z tektury falistej barwionej na złoto.

Taśma Antypoślizgowa 50mm/18.3m Aqua TransparentnaIdealnie nadająca się do pomieszczeń narażonych na wilgoć.

Wstążka Satynowa Różowa 6mm / 32mWstążka do pakowania prezentów, dekorowania bukietów, tworzenia zaproszeń ślubnych.

Zszywki do takera 14mm / 1000 sztukZszywki do zszywaczy tapicerskich w rozmiarze 14 mm.

Torebki strunowe 200x250mm/45my 100sztTorebki strunowe posiadające zamek błyskawiczny są właściwym rozwiązaniem do przechowywania małych rzeczy.

Dekoracyjna wełna drzewna 200gr ŻółtaPrzyjazny dla środowiska produkt do wypełniania kartonów.

Zestaw Pudełek na prezent Czarne Grochy (3 szt.)
Metki do metkownic II rzędowych proste zielone 26x16Najlepszy sposób na proste i estetyczne oznakowanie towarów w sklepie.

Koperty C5 / Granatowe / 120g a50Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze C5/A5.

Zestaw Obejm Zaciskowych 100-200mm 3x25szt BiałeOferowane w korzystnej cenie opaski zaciskowe do organizowania kabli i przewodów.

Marker Permanentny Schneider Maxx 130 CzarnyMarker wypełniony światło i wodoodpornym tuszem, nadaje się do pisania po drewnie, plastiku, szkle i t.d.

Koperty DL Dekoracyjne Perłowy Brązowy 120g 50szt.Ozdobne koperty z grubszego papieru o połyskującym kolorze perłowym brązowym w rozmiarze DL.

Koperty bąbelkowe aroFOL double H18 karton 50sztKoperty kartonowe z warstwą folii bąbelkowej.

Nożyk do tapet 18mm Przesuwany GumowanyUniwersalny nożyk to niezbędny element każdego biura i magazynu.

Pudełko Laminowane 120x120x70mm Czerwone
Woreczek strunowy 120x180mm/0,050mm 100szt
Taśma PES GW 40 tkana 13mm/1100mOdporna na zrywania taśma PES do bandowania.

Torba Papierowa 240x100x320 Pastelowy róż
Opaski Zaciskowe 200/2,5mm Czerwone 100sztSzukasz niezawodnego produktu, który pozwoli Ci szybko i łatwo uporządkować Twoje kable elektryczne? Zajrzyj do nas i zapoznaj się z ofertą na wysokiej jakości obejmy kablowe w różnych rozmiarach i kolorach.

Opaska Zaciskowa 370/4,8mm Czarna 100sztOpaski z plastiku - łatwe w montażu i odporne na próby zerwania.

Pudełko świąteczne 300x180x350mm F217 EKO CHOINKA


























