Folie osłonowe ochronne

 Wykonywanie prac remontowych, budowlanych lub wykończeniowych nieodzownie prowadzi do pojawienia się wielu zanieczyszczeń, które mogą zabrudzić lub zniszczyć powierzchnie, przedmioty i materiały niepodlegające pracom. Aby uniknąć tego typu przykrości, powszechnie wykorzystuje się folie osłonowe, których zadaniem jest ochrona przed zanieczyszczeniami podczas prac budowlano-remontowych.

Zastosowanie:

 • izolacja,

 • ochrona przed zanieczyszczeniami podczas prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych.

Folie osłonowe stosuje się po to, aby uchronić wartościowe przedmioty i powierzchnie – meble, posadzki, schody czy stolarkę okienną – przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, które mogą wynikać z prowadzonych prac remontowych i budowlanych. Wystarczy tylko rozłożyć folię osłonową w odpowiednim miejscu i przykryć nią wartościowe przedmioty oraz powierzchnie i można przystępować do pracy bez obaw, że zostaną one przypadkowo zniszczone lub zabrudzone.

Zalety:

 • elastyczność,

 • prostota użycia,

 • wytrzymałość.

Folie osłonowe mogą pełnić funkcję ochronną z uwagi na cechującą je wytrzymałość, która gwarantuje wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Stosuje się je zarówno do użytku zewnętrznego, czyli na otwartej przestrzeni, jak i wewnętrznego – w mieszkaniach, domach i innych pomieszczeniach. Folie osłonowe pozwalają na szybkie i skuteczne stworzenie higienicznych i czystych warunków pracy, a ich elastyczność umożliwia wykorzystanie na różnych powierzchniach. Szeroki wybór najlepszych jakościowo folii osłonowych w konkurencyjnych cenach oferujemy w naszym sklepie.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj