Folie osłonowe ochronne

 Wykonywanie prac remontowych, budowlanych lub wykończeniowych nieodzownie prowadzi do pojawienia się wielu zanieczyszczeń, które mogą zabrudzić lub zniszczyć powierzchnie, przedmioty i materiały niepodlegające pracom. Aby uniknąć tego typu przykrości, powszechnie wykorzystuje się folie osłonowe, których zadaniem jest ochrona przed zanieczyszczeniami podczas prac budowlano-remontowych.

Zastosowanie:

 • izolacja,

 • ochrona przed zanieczyszczeniami podczas prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych.

Folie osłonowe stosuje się po to, aby uchronić wartościowe przedmioty i powierzchnie – meble, posadzki, schody czy stolarkę okienną – przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, które mogą wynikać z prowadzonych prac remontowych i budowlanych. Wystarczy tylko rozłożyć folię osłonową w odpowiednim miejscu i przykryć nią wartościowe przedmioty oraz powierzchnie i można przystępować do pracy bez obaw, że zostaną one przypadkowo zniszczone lub zabrudzone.

Zalety:

 • elastyczność,

 • prostota użycia,

 • wytrzymałość.

Folie osłonowe mogą pełnić funkcję ochronną z uwagi na cechującą je wytrzymałość, która gwarantuje wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Stosuje się je zarówno do użytku zewnętrznego, czyli na otwartej przestrzeni, jak i wewnętrznego – w mieszkaniach, domach i innych pomieszczeniach. Folie osłonowe pozwalają na szybkie i skuteczne stworzenie higienicznych i czystych warunków pracy, a ich elastyczność umożliwia wykorzystanie na różnych powierzchniach. Szeroki wybór najlepszych jakościowo folii osłonowych w konkurencyjnych cenach oferujemy w naszym sklepie.

 • Dlaczego warto wybrać folie osłonowe ochronne podczas remontu?

  Remont to proces, który dotknie kiedyś każdego z nas. To czas, w którym naprawdę potrzebna jest dobra ochrona zarówno podłoża, ścian jak i wielu innych elementów wewnątrz remontowanego pomieszczenia. Wszystko oczywiście też zależy od typu remontu. Jednak zawsze, potrzebna jest ochrona podłogi, glazury, paneli, drewnianego parkietu.

  Najlepszym do tego materiałem może okazać się folia osłonowa, która dzięki swoim cechom skutecznie zabezpieczy różnego rodzaju powierzchnie płaskie, po których będziemy się poruszali podczas remontu. Folia osłonowa jest niezwykle wytrzymała, odporna na mechanicznie uszkodzenia oraz rozerwanie. Idealnie sprawdzi się podczas praktycznie każdego rodzaju remontu.

  Folia osłonowa ochronna to produkt, który możemy kupić na stronie internetowej sklepu opako.com.pl.

   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie