Woreczki z pianki polietylenowej - PE

Woreczki z pianki polietylenowej (PE) są przeznaczone do ochrony przedmiotów przed zarysowaniami, uszkodzeniami, drganiami, kontaktem z pyłami i wilgocią. Usprawniają pracę, przyspieszając czynność opakowywania cennych rzeczy szklanych, ceramicznych i urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, tabletów, monitorów, itp.)

Charakterystyka woreczków z pianki polietylenowej

Woreczki z pianki charakteryzują się dobrymi właściwościami amortyzującymi. Doskonale chronią przedmioty przed drganiami. Zabezpieczają także przed kontaktem z wilgocią. Wysoka jakość pianki oraz zgrzewu tworzącego woreczek zapewniają długotrwałe, wielokrotne użytkowanie. Woreczki mają właściwości antystatyczne, co sprawia, że znakomicie chronią przed kurzem i pyłem (duże znaczenie dla opakowywania urządzeń elektronicznych). Produkt jest odporny na rozerwanie i ścieranie w czasie magazynowania i transportu.

Główne zalety woreczków z pianki polietylenowej:

 • wygoda i duża oszczędność czasu na opakowywanie przedmiotów,

 • możliwość wielokrotnego użytku,

 • doskonałe właściwości ochronne dla przedmiotów szklanych i elektronicznych (przeciw wilgoci, drganiom, pyłom i zarysowaniom),

 • możliwość poddania szybkiemu recyklingowi.

Woreczki z pianki polietylenowej mogą mieć różnorodny kształt i wielkość, dopasowane do potrzeb Klienta.

 

 • Jakie zalety posiadają woreczki z pianki polietylenowej?

  Co jest lepsze, pianka polietylenowa czy folia bąbelkowa? Zarówno jeden jak i drugi materiał opakowaniowy ma swoje zalety. Najważniejsze jest to, że jednakowo folia bąbelkowa, jak i pianka polietylenowa bardzo dobrze chronią pakowane w nie przedmioty przed jakimkolwiek uszkodzeniem podczas transportu.

  Warto w tym miejscu wspomnieć o gotowym rozwiązaniu, jakim są woreczki z pianki polietylenowej. To świetne rozwiązanie, które możemy wykorzystać do zapakowania dosłownie większości przedmiotów, które wymagają specjalnej opieki podczas transportu.

  Jakie zalety posiadają woreczki z pianki polietylenowej?
  • To produkt naprawdę tani, woreczki w niewielkim rozmiarze wielkości dużego smartfona, w ilości stu sztuk możemy kupić już za niecało dwadzieścia złotych.
  • Są niezwykle odporne na wilgoć, wodę, a także warunki zewnętrzne.
  • Zapewniają ochronę wysyłanemu przedmiotowi przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wytrzymują naprawdę duży nacisk.
  • Nadają się do wielokrotnego użytku, a w razie uszkodzenia możemy oddać je do recyklingu, przez co uzyskają nowe życie, w nowym formacie.
  • Dostępne są w wielu różnych konfiguracjach pod względem grubości, rozmiarów. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  Woreczki z pianki polietylenowej możemy kupić na stronie internetowej opako.com.pl
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie