Pianka Polietylenowa grubość 0.8mm

Pianka polietylenowa o grubości 0,8 mm to najcieńsza z możliwych konstrukcja polietylenowa w postaci płatu materiału zwiniętego w rolce. W zależności od potrzeb, długość i szerokość rolki są rożne, co pozwala nabyć właściwą ilość produktu.

Pianka PE jest cieńsza od folii pęcherzykowej, dzięki czemu na jednej rolce mieści się więcej metrów pianki. Można w ten sposób oszczędzić na transporcie oraz powierzchni magazynowej.

Charakterystyka pianki PE 0,8 mm

Pianka o grubości 0,8 mm jest lekka, elastyczna i nieścieralna. Pomimo minimalnej grubości, zachowuje swoje właściwości izotermiczne i akustyczne. Może być stosowana do wyciszania pomieszczeń, jako mata podłogowa lub stropowa. Jak każdy produkt polipropylenowy, piankę PE 0,8 mm cechuje niepalność. Doskonale nadaje się do zabezpieczaniu powierzchni szczególnie narażonych na zarysowania (np. podczas remontu) bądź odgniecenia i zawilgocenia (np. podczas transportu przesyłki). Pianka chroni także przed wstrząsami, dlatego doskonale amortyzuje wszelkiego rodzaju przedmioty w trakcie przewozu. Minimalizuje ryzyko stłuczeń rzeczy szklanych i ceramicznych.

Nawoje pianki polietylenowej 0,8 mm są cieńsze niż ta sama ilość metrów bieżących pianki PE o grubszej strukturze. Sprawia to, że rolki pianki 0,8 mm oszczędzają miejsce magazynowe wśród przedmiotów przeznaczonych do opakowania i wysyłki.

 

  • Gdzie kupić piankę polietylenową?

    Szukasz sposobu na tanie i skuteczne pakowanie? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego OPAKO. Znajdziesz tutaj piankę polietylenową, która sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i do wykorzystania w sklepach, hurtowniach i na magazynach. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zabezpieczysz wysyłany przedmiot, dzięki czemu dotrze do klienta w idealnym stanie. W OPAKO gwarantujemy najlepsze ceny na rynku oraz system bardzo atrakcyjnych rabatów przy zakupie większych ilość pianki. Sprawdź!
     
  • Jak stosować piankę polietylenową?

    Pianka polietylenowa to bardzo lekkie, elastyczne i nieścieralne opakowanie. W wersji 0,8 mm pomimo niewielkiej grubości, zachowuje doskonałe właściwości termiczne i akustyczne. Może być stosowana zarówno do pakowania, jak i do wyciszania pomieszczeń, jako mata podłogowa lub mata stropowa. Pianka nadaje się także do zabezpieczaniu powierzchni narażonych na zarysowania, odgniecenia i zabrudzenia. Jednocześnie amortyzuje wstrząsy i minimalizuje ryzyko stłuczeń przedmiotów ze szkła czy ceramiki.
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie