Woreczki bąbelkowe otwarte luzem

 Chcąc zabezpieczyć przewożone przedmioty przed ryzykiem uszkodzeń, które mogą powstać w wyniku transportu, należy odpowiednio je opakować. W przypadku małych i średnich gabarytowo towarów idealnie spisują się woreczki bąbelkowe luzem – otwarte, które oferujemy w naszym sklepie. Ich właściwości zapewniają pewność i bezpieczeństwo każdego transportu.

Zastosowanie:

 • zabezpieczenie przed uszkodzeniami wynikającymi z transportu i przesuwania przedmiotów,

 • dobra metoda pakowania kruchych i podatnych na uszkodzenia artykułów.

Otwarte woreczki bąbelkowe sprzedawane jednostkowo wykorzystuje się przy pakowaniu, transporcie i przechowywaniu artykułów elektronicznych, kosmetyków, przedmiotów szklanych i ceramicznych, instrumentów muzycznych, a nawet mebli. Woreczki bąbelkowe zapewniają bowiem doskonały poziom izolacji od zewnętrznych powierzchni, dzięki czemu zapakowane w nich przedmioty nie mają styczności z innymi, a co za tym idzie – ryzyko uszkodzenia wywołanego przez wstrząsy, zadrapania czy wilgoć zostaje mocno zredukowane.

Zalety:

 • duża wytrzymałość,

 • nieduża waga,

 • korzystna cena.

Nic więc dziwnego, że hurtownie elektroniczne, sklepy sprzedające zastawy stołowe czy firmy produkujące meble i akcesoria meblowe nader często sięgają po woreczki bąbelkowe sprzedawane luzem. Ich wykorzystanie daje gwarancję, że kupione przedmioty cało i bez uszkodzeń dotrą do klienta. Różnego rodzaju woreczki bąbelkowe otwarte dostępne są w różnych rozmiarach i długościach, które oferujemy w naszym sklepie.

 • Jak opakować biżuterię do wysyłki?

  Biżuteria to najczęściej drobne i cenne przedmioty. Wysyłając takie elementy kurierem lub paczkomatem należy zadbać o to, aby je zabezpieczyć zarówno przed nieautoryzowanym dostępem osób, jak i przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Do tego celu warto wykorzystać woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym lub bez niego oraz pudełko z kartonu o odpowiednim rozmiarze. Dzięki temu zyskujemy pewność, że przesyłka dotrze do adresata w idealnym stanie. Woreczki bąbelkowe można tanio kupić w naszym sklepie internetowym, w kilku popularnych rozmiarach. 
   
 • Jakie zalety posiadają woreczki bąbelkowe otwarte luzem?

  Folia bąbelkowa, koperty bąbelkowe czy nawet woreczki bąbelkowe, to produkty, które w znacznym stopniu ułatwiły proces pakowania najróżniejszych przedmiotów. Oprócz ułatwienia samego procesu dzięki takim materiałom stosowanym w branży opakowaniowej, wysyłkowej, wysyłane przedmioty są o wiele bardziej chronione, przedsiębiorcy otrzymują coraz mniej reklamacji na uszkodzony produkt.

  Jednak jakie konkretnie zalety posiadają woreczki bąbelkowe otwarte luzem, które możemy kupić między innymi na stronie opako.com.pl?
  • Woreczki tego typu to gotowe rozwiązanie do zapakowania różnych przedmiotów, nie ma potrzeby docinania folii bąbelkowej, dopasowania oraz owijania wokół przedmiotu. Wkładamy przedmiot do worka i gotowe.
  • Cenowo tego typu rozwiązanie wcale nie odbiega daleko od zwykłej folii bąbelkowej, płacimy jedynie za obróbkę folii, z której powstają woreczki bąbelkowe.
  • Dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu, każdy z wysyłających znajdzie odpowiedni rozmiar dla siebie.
  Woreczki bąbelkowe możemy kupić w sklepie internetowym opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie