Woreczki bąbelkowe otwarte luzem

 Chcąc zabezpieczyć przewożone przedmioty przed ryzykiem uszkodzeń, które mogą powstać w wyniku transportu, należy odpowiednio je opakować. W przypadku małych i średnich gabarytowo towarów idealnie spisują się woreczki bąbelkowe luzem – otwarte, które oferujemy w naszym sklepie. Ich właściwości zapewniają pewność i bezpieczeństwo każdego transportu.

Zastosowanie:

  • zabezpieczenie przed uszkodzeniami wynikającymi z transportu i przesuwania przedmiotów,

  • dobra metoda pakowania kruchych i podatnych na uszkodzenia artykułów.

Otwarte woreczki bąbelkowe sprzedawane jednostkowo wykorzystuje się przy pakowaniu, transporcie i przechowywaniu artykułów elektronicznych, kosmetyków, przedmiotów szklanych i ceramicznych, instrumentów muzycznych, a nawet mebli. Woreczki bąbelkowe zapewniają bowiem doskonały poziom izolacji od zewnętrznych powierzchni, dzięki czemu zapakowane w nich przedmioty nie mają styczności z innymi, a co za tym idzie – ryzyko uszkodzenia wywołanego przez wstrząsy, zadrapania czy wilgoć zostaje mocno zredukowane.

Zalety:

  • duża wytrzymałość,

  • nieduża waga,

  • korzystna cena.

Nic więc dziwnego, że hurtownie elektroniczne, sklepy sprzedające zastawy stołowe czy firmy produkujące meble i akcesoria meblowe nader często sięgają po woreczki bąbelkowe sprzedawane luzem. Ich wykorzystanie daje gwarancję, że kupione przedmioty cało i bez uszkodzeń dotrą do klienta. Różnego rodzaju woreczki bąbelkowe otwarte dostępne są w różnych rozmiarach i długościach, które oferujemy w naszym sklepie.

  • Jak opakować biżuterię do wysyłki?
    Biżuteria to najczęściej drobne i cenne przedmioty. Wysyłając takie elementy kurierem lub paczkomatem należy zadbać o to, aby je zabezpieczyć zarówno przed nieautoryzowanym dostępem osób, jak i przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Do tego celu warto wykorzystać woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym lub bez niego oraz pudełko z kartonu o odpowiednim rozmiarze. Dzięki temu zyskujemy pewność, że przesyłka dotrze do adresata w idealnym stanie. Woreczki bąbelkowe można tanio kupić w naszym sklepie internetowym, w kilku popularnych rozmiarach. 
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj