Podpałki

Podpałki to szybki i kompaktowy sposób na wzniecenie ognia wszędzie tam, gdzie jest to akurat potrzebne. Warto jednak pamiętać o tym, by wybierać produkty bezpieczne, takie, które posiadają odpowiednie atesty dopuszczające je do sprzedaży jako produkty, które nie wyrządzą krzywdy użytkownikowi. Podpałki mają bardzo szerokie zastosowanie, obecnie jest to najpopularniejsza metoda rozpalania ognia.

Gdzie najczęściej używa się podpałek?

Wszędzie tam, gdzie potrzeba nam ognia. Standardowo do rozpalania grilla, ogniska, ale także w domach do rozpalania kominków czy innych palenisk. Podpałka powinna być przechowywana w miejscu niedostępnym dla dzieci, ponieważ może spowodować reakcje alergiczne, zatrucia, a nawet śmierć (po połknięciu). Podpałki do wzniecania ognia to produkty specjalistyczne i powinny być używane tylko i wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem. Bezpieczeństwo użytkownika jest najważniejsze, dlatego też każda z dostępnych u nas podpałek opatrzona jest opakowaniem, na którym znajdą Państwo instrukcję obsługi. Ułatwi to Państwu zadanie jakim jest rozpalenie ognia, ale także zadba o Państwa bezpieczeństwo.

 

Jakie są rodzaje podpałek?

  • Klasyczne podpałki w płynie - na bazie łatwopalnych substancji, najpopularniejsze z podpałek na rynku.
  • Podpałki w parafinowych blistrach - nasączone łatwopalnymi substancjami, wygodne w dozowaniu, mają postać tabliczek, z których odłamujemy potrzebą ilość podpałki.
  • Podpałki z wełny drzewnej - nasączone palnymi substancjami, które ułatwiają ich spalanie - najbardziej ekologiczna forma rozpałki.
  • Podpałki z masą zapałczaną - do ich użycia nie potrzeba źródeł ognia - zapałczana końcówka pozwala na rozpalenie przy użyciu dołączonego paska potarkowego.

Jak widać rozpałek, czy też podpałek jest naprawdę wiele. Wybór należy do Państwa. Jeśli jednak mają Państwo pytania i nie wiedzą na przykład jaki rodzaj podpałki będzie odpowiedni dla Państwa - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami opako.com.pl. Z chęcią odpowiedzą oni na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości oraz ułatwią Państwu wybór. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Oferujemy Państwu także ekspresową wysyłę zakupionych towarów oraz gwarantujemy satysfakcję. Produkty, które dostarczamy odznaczają się najwyższa jakością, a nasz sklep oferuje to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, które zaskoczą niejedną osobę. Na opako.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie