Rękawice domowe

Produktem, który na stałe wpisał się w wyposażenie każdego domostwa są rękawice ochronne domowe. Przydatne są one podczas większości czynności związanych ze sprzątaniem, porządkowaniem, gotowanie, a także podczas prac ogrodowych. Pozwalają na bezpieczne wykonywanie wszystkich tych czynności, ponieważ chronią nasze dłonie przed zanieczyszczeniami, bakteriami, wirusami i innymi patogenami, które potencjalnie mogą nam zaszkodzić.

Rękawice domowe dostępne w naszym sklepie to starannie wyselekcjonowane produkty, które nie zawiodą Państwa oczekiwań oraz pozwolą na bezstresowe wykonywanie codziennych czynności bez obaw o swoje zdrowie i higienę. Wybieramy do naszej oferty tylko i wyłącznie rękawice opatrzone odpowiednimi atestami, które zapewniają o bezpieczeństwie stosowania w kontakcie ze skórą dłoni. Rękawice te wytwarzane są w odpowiedni sposób, który zwiększa ich wytrzymałość i powoduje, że są one odporne na większość uszkodzeń.

Najpopularniejsze z rękawic ochronnych to:

  • Rękawice domowe z gumy lateksowej wyścielane bawełną, które prócz wysokiego stopnia bezpieczeństwa są miłe w kontakcie ze skórą.
  • Rękawice domowe "supermocne", które wykonane są z podwójnej warstwy lateksu - te idealnie sprawdzą się w kontakcie z detergentami i podczas prac ogrodowych.
  • Rękawice jednorazowe z folii HDPE - przydatne podczas gotowania, izolują dłonie od produktów spożywczych takich jak na przykład mięso.

Każdy rodzaj rękawic domowych do różnych zadań, który znajdą Państwo w sklepie opako.com.pl to produkty najwyższej jakości. Jako firma z wieloletniej doświadczeniem nie uznajemy kompromisów jakościowych - wszystkie rękawice były przez nas testowane. Dbamy o znajomość produktów, ponieważ oferując je naszym klientom chcemy mieć stuprocentową pewność, że są to produkty wytrzymałe, bezpieczne i najlepszej jakości. Nie składamy obietnic bez pokrycia - obiecując najlepsze - musimy mieć w tej kwestii pewność. Dlatego też w razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferowanych produktów zapraszamy serdecznie każdego z Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie pomoga oni Państwu dobrac odpowiednie produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.

Oferujemy także ekspresową wysyłkę zakupionych przedmiotów oraz atrakcyjne promocje i systemy rabatowe dla stałych klientów sklepu. Z naszymi produktami Państwa praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, a bezpieczeństwo wejdzie na najwyższy poziom.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie