Pokrywki na żywność

Każdy pojemnik w naszej ofercie jest odpowiednio zabezpieczony. Do pojemników OPS doskonale pasują np. plastikowe pokrywki OPS. Pokrywki tego typu zapewniają bezpieczeństwo temu, co znajduje się wewnątrz pojemnika.

Jakie są funkcje pokrywek z plastiku?

Zapobiegają one również rozlaniu zawartości, izolują żywność od potencjalnie szkodliwych elementów i pozwalają zachować smak. Ten rodzaj pokrywki zapewnia doskonałą izolację przez długi czas dzięki mocnemu uchwytowi. Pokrywy te są również dość trwałe i mogą wytrzymać znaczne nadużycia podczas procesu dystrybucji. Pokrywa każdego opakowania przeznaczonego do transportu żywności jest niezwykle istotna.

Oczywiście każda pokrywka musi spełniać określone normy, a przede wszystkim być dopuszczona do kontaktu z żywnością. Po przeprowadzeniu szeregu testów sprawdzających, czy materiał, z którego wykonane jest opakowanie, wytwarza w kontakcie z żywnością niebezpieczne substancje chemiczne, czy jest wystarczająco odporny i nie rozwarstwia się lub nie topi pod wpływem ciepła lub wilgoci oraz czy wszystkie zasady produkcji opakowań zostały spełnione.

Pokrywy do pojemników OPS świetnie sprawdzają się również w cateringu, np. do dań na wynos. Idealnie nadają się do sałatek, dipów, makaronów, past warzywnych i rybnych, smalcu, dań mięsnych, przystawek, zup, dań głównych (ziemniaki), frytek, deserów (oraz bulionów). Zapewnią one, że wszystko jest odpowiednio zabezpieczone, co pozwoli Ci bezpiecznie przetransportować je do miejsca przeznaczenia. Prawidłowe opakowanie minimalizuje takie incydenty jak rozlanie lub uszkodzenie posiłków, co przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość usług i zadowolenie klientów.

Pokrywki do pojemników OPS to produkty najwyższej jakości, które od lat są kupowane i wykorzystywane przez naszych klientów. Współpracujemy wyłącznie z największymi producentami opakowań, dzięki czemu mamy pewność, że sprzedawane przez nas artykuły są jednymi z najwyżej ocenianych na rynku. Ich jakość bije na głowę inne produkty, co pozwoli Państwu na wymierne oszczędności i najwyższy stopień bezpieczeństwa wyrobów spożywczych.

Zapewniamy gwarancję dobrze wydanych pieniędzy oraz ekspresową wysyłkę, a także wsparcie naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zamówień. Jesteśmy jednym z liderów rynku opakowań, a nasi klienci są zawsze zadowoleni.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie