Flaczarki

Zupy są integralną częścią naszego dziedzictwa kulinarnego i nie ulega wątpliwości, że odgrywają dużą rolę w odróżnianiu nas od innych narodów. Trudno wyobrazić sobie niedzielną kolację bez zwykłego rosołu, bożonarodzeniowy czy wielkanocny obiad bez barszczu, a sylwestra bez zupy rybnej na stole. Zupy podawane są na większości uroczystości rodzinnych. Zupy są z pewnością królują w naszym klimacie. Nic nie pobije talerza gorącej zupy w zimny dzień. Niewątpliwie odkryjemy w naszej społeczności miłośnika zupy, a każdy powinien umieć bez wahania wymienić jedną z nich. Jednakże, aby zupa smakowała fantastycznie, należy ją nie tylko prawidłowo przyrządzić, ale również odpowiednio podać.

Bulionówki i flaczarki znajdą Państwo w naszej ofercie.

Flaczarki są naczyniami, zwykle o pojemności 350 ml, które są przeznaczone specjalnie do podawania zup. Flaczarka dostosowana jest do podawania zupy, jak również do wygodnego spożywania, aby skutecznie spełniała swoje zadanie. Flaczarki wykonane ze szkła mogą być używane do serwowania posiłków w domu lub w restauracji, natomiast te z tworzywa sztucznego będą idealne do zastosowania w plenerze lub barach szybkiej obsługi.

Bulionówki wykonane z plastiku są idealne do zastosowania przy imprezie na świeżym powietrzu. Często są one wykonane z plastiku, aby uniknąć zbyt szybkiego zamoczenia przez posiłek. Przy takich okazjach często podawana jest grochówka lub flaki. Zastosowanie naczyń jednorazowych ma w tym przypadku kilka zalet.

Jednorazowa miska skutecznie spełnia swoje zadanie, jest łatwa w użyciu i higieniczna. Możemy być pewni, że nikt wcześniej nie korzystał z naszej miski. Jednorazowe miski należy wyrzucić po posiłku. Nie musimy się martwić o sprzątanie po planowanej kolacji, ponieważ naczynia zabieramy ze sobą jedząc poza domem. Przeznaczone są na jeden posiłek i dlatego nie kosztują fortuny. Zawsze są pakowane w dużych ilościach, jeśli nie kilku czy nawet kilkuset. Kupowanie większej ilości takich naczyń jednorazowych jest zazwyczaj lepszą strategią, bo pozwala zaoszczędzić środki.

Przy wyborze misek jednorazowych zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wyprodukowane. Tylko wysokiej jakości bulionówki i flaczarki nie będą się tłukły, topiły pod wpływem wysokiej temperatury, oraz śpiewająco spełnią wszystkie swoje funkcje zgodnie z przeznaczeniem. W asortymencie misek jednorazowych firmy opako.com.pl dostępny jest szeroki wybór. Zapraszamy na zakupy!Zapewniamy ekspresowa wysyłkę zakupionych towarów oraz satysfakcję płynącą z jakości produktów.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie