Podkładka na zapiekane

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnich latach jednorazowe talerze i sztućce przeżywają swój powrót. Jeszcze dziesięć lat temu, myśląc o jednorazówkach w kontekście imprez myśleliśmy tylko o słabych eventach z wątpliwej jakości jedzeniem lub barach szybkiej obsługi.

W dzisiejszych czasach branża imprez plenerowych rozwinęła się do tego stopnia, że wesela i wyjątkowo wykwintne przyjęcia można bez problemu organizować w otoczeniu przyrody. Zajmują się tym oczywiście specjaliści od planowania imprez, którzy są w stanie zaplanować imprezę plenerową nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Dzięki jednorazowym talerzykom, podstawkom, kubeczkom itp. możemy zorganizować fantastyczną, klimatyczną uroczystość. Zwykłe spotkanie w parku czy grillowanie na podwórku z przyjaciółmi może zamienić się w uroczą i kolorową letnią imprezę. Mamy do wyboru wiele naczyń dostępnych w wielu rozmiarach, formach i kolorach. Ograniczać nas może jedynie nasza wyobraźnia. Jednorazowe naczynia skutecznie spełnią swoje zadanie i z pewnością dodadzą urody naszym stołom.

Jednorazowe naczynia i podkładki cieszą się coraz większą popularnością w branży gastronomicznej.

Street food staje się coraz bardziej modny. Jesteśmy bardziej zajęci i zapracowani niż kiedykolwiek, przez co mamy mniej czasu na spokojne posiłki w restauracji. Od czasu do czasu musimy coś zjeść w drodze do pracy lub w przerwie w pracy. Wtedy najczęściej sięgamy po jedzenie na wynos z lokalnych barów przy drodze.

Od dłuższego czasu istnieją food trucki, czyli małe firmy cateringowe na kółkach, które oferują różnorodne dania kuchni zagranicznej. Szybkie jedzenie na wynos nie jest już gorsze od tego, co można znaleźć w niektórych restauracjach. W związku z tą zmianą stylu życia musieliśmy dostosować nasze nawyki żywieniowe. W związku z tym, biznes cateringowy przeżywa najlepszy czas. Zamówione w food trucku jedzenie serwuje się na jednorazowych podkładkach i talerzach, które po użyciu trafiają do kubła na śmieci. Ogranicza to całkowicie problem ginących naczyń z naszego biznesu czy też problem ze zmywaniem do absolutnego minimum.

Jeśli prowadzisz firmę cateringową lub chcesz zorganizować nietypowe spotkanie na świeżym powietrzu w swoim ogrodzie, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego opako.com.pl. Talerze jednorazowe dostępne są tam w wielu kształtach i rozmiarach. Nasi doradcy czekają na Państwa pytania i z chęcią podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Udana impreza? Tylko z opako.com.pl!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie