Kątowniki kartonowe

Tektura jest uniwersalnym materiałem, dzięki swoim właściwościom technicznym nadająca się do niemal nieograniczonej liczby zastosowań. Jej wytrzymałość i odporność na oddziaływanie mechaniczne i czynniki chemiczne pozwala ją wykorzystywać nawet w przemyśle ciężkim. Jest także niebywale elastyczna, miękka i sprężysta, dzięki czemu można z niej wykonywać nie tylko duże opakowania kartonowe, lecz także mniejsze elementy zabezpieczające, w tym kątowniki tekturowe.


Oferowane przez nas kątowniki wykonane są z wysokiej jakości tektury i są wykorzystywane głównie do:

  • wzmocnienia kartonów (zewnętrznego i wewnętrznego)

  • zabezpieczenia przed uszkodzeniami krawędzi opakowań

  • ochrony krawędzi pakowanych przedmiotów


Narożniki kartonowe na co dzień używane są przez sklepy i hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne, firmy transportowe i spedycyjne. Dodatkowo chronią przedmioty wartościowe lub kruche i podatne na nacisk.


W naszym asortymencie znajdują się także wzmocnione kątowniki ochronne, które świetnie zdają egzamin przy zabezpieczaniu ładunków wielkogabarytowych i paletowych. Do dyspozycji klientów oddajemy dwa rodzaje narożników z tektury:

  • kątowniki o profilu „L” - idealne do zabezpieczania narożników i wewnętrznych kątów opakowań każdego typu i gabarytu

  • kątowniki z folią samoprzylepną – ułatwiające szybkie zamocowanie narożnika bez konieczności używania dodatkowych materiałów


Karton zabezpieczony kątownikiem tekturowym NEOPAK dotrze na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie, zachowując pierwotną estetykę opakowania.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj