Kółka klejące dwustronne

Dwustronne kółka klejące to naprawdę ciekawa grupa produktów.

Z ich pomocą można z łatwością połączyć różne elementy, pod warunkiem, że nie są bardzo ciężkie. Z tego powodu za pomocą dwustronnie klejących kółek łączymy przedmiot lekki z jakąś powierzchnią, montując w ten sposób na przykład kartkę z ogłoszeniem, bez używania nieestetycznej taśmy klejącej. Co odróżnia nasze dwustronne pierścienie kleju od innych klejów dwustronnych jest to, że mogą one być usunięte i ponownie umieszczone tak często, jak chcesz, bez pozostawiania śladów lub uszkodzenia powierzchni.

Nasze dwustronne obrączki samoprzylepne można usunąć po upływie 24 godzin.

Dwustronne kółka klejowe są stosowane w następujących przypadkach:

Montowanie identyfikatorów, naklejek i etykiet;

Zamykanie toreb promocyjnych dla punktów sprzedaży za pomocą dwustronnej taśmy klejącej;

Formowanie dwustronnych taśm samoprzylepnych do pakowania prezentów.Skoro dwustronnie klejące pierścienie można usunąć po 24 godzinach, dlaczego nie użyć taśmy dwustronnie klejącej? Na to pytanie można łatwo odpowiedzieć: dwustronne pierścienie samoprzylepne są niewidoczne i dlatego nie pozostawiają nieestetycznych śladów, a dwustronne pierścienie samoprzylepne do zastosowań przemysłowych i hobbystycznych muszą być również bardzo wytrzymałe. W związku z tym dwustronne taśmy klejące często

Zawierają podwójne lub potrójne warstwy kleju. Dwustronne taśmy klejące nie nadają się jednak do klejących powierzchni, ponieważ dwustronne pierścienie klejące można usunąć nawet po 24 godzinach bez pozostawiania śladów, dwustronne taśmy klejące pozostawiają również lepki bałagan.dwustronne pierścienie samoprzylepne mogą być używane do montażu małych rzeczy bez dwustronnej taśmy klejącej, ale dwustronne taśmy klejące są preferowane do montażu większych i cięższych przedmiotów. Dwustronny pierścień samoprzylepny ma bardzo wysoką przyczepność do szkła, tworzyw sztucznych, metali i wielu innych powierzchni.

Jednak dwustronna taśma klejąca jest częściej używana do montażu dwustronnego, ponieważ ma podwójne lub potrójne warstwy klejące. Jeśli chcesz dwustronnie klejące pierścienie, które bardzo dobrze się trzymają, to dwustronne rolki kleju mogą być używane do tego celu (patrz poniżej).

Dwustronne kółka klejące znane są również jako "butelki kleju", "korki do butelek wina

Stosowanie dwustronnych kółek klejących ma wiele zalet. Z ich pomocą można bezpiecznie mocować wydruki, elementy papierowe, obrazy lub małe przedmioty. Zestawy dwustronnych kółek samoprzylepnych są dostępne w różnych rozmiarach, a przy grubości 1 mm.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Typ taśmy
Kolor
Inne
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj