Koperty double bag według rozmiaru strong

Wytrzymała, dyskretna, tania i lekka. Taka właśnie jest koperta Double Bag Strong i taka powinna być każda koperta. W tym przypadku mamy doczynienia z rozszerzaną kopertą, czyli bardzo ciekawą wariacją na temat tego klasycznego już opakowania, które w żadnym wypadku nie zmierza do lamusa. Fraza strong w nazwie nie jest przypadkowa. Koperty tej klasy to najmocniejsze produkty, które pozwolą Ci przesyłać zbiorcze opakowania dokumentów, segregatorów, książek, czy katalogów. Nadają się też świetnie do archiwizacji, ograniczając dostęp powietrza i całkowicie oddalając niszczące promienie światła. Jeśli pojawi się konieczność ich transportu, to będą do tego od razu gotowe.

Double Bag Strong zawdzięcza swoją wytrzymałość podwójnej warstwie papieru o wysokiej gramaturze. Ponadto cała struktura koperty zostaje jeszcze bardziej usztywniona za pomocą tekturowych pasków w newralgicznych miejscach, które pełnią też pewne funkcje amortyzujące. Dzięki nim łatwo uniknąć uszkodzeń dokumentów, które mogą się w środku znaleźć. W takich opakowaniach można też śmiało transportować przedmioty, które nie są kruche.

Kolejną kluczową cechą opakowania do transportu dokumentów jest to, żeby łatwo było zachować poufność w transporcie. Z tego powodu koperty zostały wykonane z papieru, który uniemożliwia podejrzenie treści pod światłem. Dodatkowo klapka Security System wraz z paskiem samoprzylepnym działają w sposób, który uniemożliwia nieinwazyjne otwarcie koperty double bag strong. Jeśli zatem dojdzie do nieautoryzowanego otwarcia na pewno pozostanie po nim ślad i będzie możliwe podjęcie odpowiednich do sytuacji działań.

Koperty Double Bag Strong nadają się świetnie do każdego zastosowania biurowego, jeśli potrzebujesz po prostu wytrzymałego opakowania, w którym będziesz mógł przenosić przedmioty. Double Bag Strong dostępne są w wielu wymiarach, od A2 do A4, będziesz mógł zatem znaleźć odpowiednie dla swoich potrzeb rozwiązanie.

Opako, koperty Double Bag Strong

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów opakowań. Jednymi ze zdecydowanie najlepszych do transportu dokumentów są koperty double bag strong, które cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Jeśli Twoja firma produkuje dużo dokumentów, trzeba je wysyłać albo archiwizować na pewno nie zawiedziesz się na tej części naszej oferty. Z pewnością ucieszy Cię też to, że już niską cenę możesz z nami jeszcze negocjować w przypadku większych zamówień. Jeśli interesuje Cię zadrukowanie gładkiej koperty daj nam o tym znać, za pośrednictwem infolinii, lub komunikatora wbudowanego w stronę. Doradzimy Ci, co i jak, podamy cenę i termin realizacji.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj