Koperty double bag - Standard

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wśród różnych opakowań dostępnych na rynku to właśnie koperty są jednym z częstych, o ile nie najczęściej wybieranych opcji przez klientów. Fakt ten zwiększa zapotrzebowanie na ich różne rodzaje, które można dostosować do zawartości, okoliczności, a niekiedy także budżetu. W naszym sklepie znajdą Państwo następujące podkategorie: koperty bąbelkowe (nadające się do delikatnych przedmiotów), koperty bezpieczne (przydatne wtedy, kiedy ważna jest dyskrecja), koperty papierowe (do użytku codziennego), koperty w zależności od sposobu zamknięcia i rozmiaru a także koperty double bag. W tej ostatniej kategorii również proponujemy rozróżnienie na rodzaje a jednym z nich są koperty double bag standard.

Koperty double bag standard polecamy szczególnie osobom, które poszukują opakowania odpornego na czynniki zewnętrzne, zniszczenie, a także na otwarcie podczas transportu. Doskonale sprawdzą się także w sytuacji, w której potrzebne jest przechowanie lub przesłanie przedmiotów większych gabarytów, a które nie zmieszczą się w klasycznej kopercie (koperty takie mają podwyższane boki). To doskonała alternatywa dla pudełek. Są wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są grubsze i mają większą amortyzację przed wstrząsami. Wyposażone są także najczęściej w zamknięcie w formie paska z klejem, który pozwala na dodatkowe zabezpieczenie zawartości.

W jakich sytuacjach najlepszym wyborem będą koperty double bag standard? Jakie mają zastosowanie?

  • będą doskonałym wyborem w przypadku prowadzenia sprzedaży wysyłkowej - zapewniają prostą i szybką wysyłkę różnego rodzaju towarów a także chronią je podczas transportu,
  • do segregacji i archiwizacji dokumentów w domu lub w biurze - w tego typu kopertach dokumenty nie pogniotą się i łatwo będzie je odnaleźć,
  • do wysyłki różnych przedmiotów w celach prywatnych lub biznesowych - w kopertach double bag bez problemu zmieści się książka (oczywiście w zależności od ich rozmiaru).

To prawda, że koperty double bag standard są opcją droższą niż klasyczne koperty na przykład z papieru, ma ona jednak związek z ich jakością i wytrzymałością. W przypadku wysyłki listu lub kartki nie ma konieczności inwestowania w takie rozwiązania, jeśli jednak jest to produkt większych rozmiarów, który wymaga zabezpieczenia, to najlepszym wyborem będzie opcja double bag. Na dodatek są one lekkie, nie dodają więc wagi przesyłce i w ostatecznym rozrachunku czynią z tej opcji wybór nie tylko praktyczny, ale także ekonomiczny.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie