Koperty double bag - Strong

Koperty to produkt o licznych zaletach, którego cechuje między innymi duża uniwersalność i wszechstronność zastosowania. W związku z tym na rynku dostępnych jest bardzo wiele wiariantów kopert. W naszej ofercie znajdują się następujące podkategorie: koperty bąbelkowe (które świetnie sprawdzą się do pakowania rzeczy delikatnych), koperty bezpieczne (zapewniające dyskrecję), koperty papierowe (idealne w codziennym użytkowaniu), koperty różniące się w zależności od sposobu zamknięcia i rozmiaru a także koperty double bag. W ostatniej ze wspomnianych kategorii również oferujemy ich różne rodzaje, a jednym z nich są koperty double bag strong.

Koperty double bag strong najlepiej sprawdzą się w sytuacjach, w których istotna jest wytrzymałość i ochrona zawartości. Są także doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, w której potrzebny jest transport lub wysyłka przedmiotów, które są zbyt duże na klasyczne koperty papierowe, ale wystarczająco małe, aby nie było potrzebne kupowanie dla nich pudełka. Swoją wytrzymałość zawdzięczają podwójnej warstwie papieru o wysokiej gramaturze. Koperty double bag strong mają także usztywnienia z tektury, które zapewniają im lepszą amortyzację. Poufność i dyskrecję zapewniają natomiast porządne zamknięcie i fakt, że nie przepuszczają one światła.

W jakich momentach życia codziennego i zawodowego najlepiej postawić na koperty double bag standard?

  • do prowadzenia sprzedaży wysyłkowej różnych produktów - w ten sposób szybko i prosto można wysłać klientowi dany produkt bez obaw, że coś przydarzy mu się po drodze (należy jednak pamiętać, że na przykład ostre przedmioty w przypadku tego typu kopert nie wchodzą w grę),
  • do przeprowadzenia segregacji i archiwizacji dokumentów, co dodatkowo ułatwia podział kopert na różne formaty,
  • w sytuacji, w której potrzebujemy komuś wysłać przedmiot o dużych gabarytach, jednak na tyle mały, że nie ma konieczności pakowania go w pudełko - może to być na przykład książka.

Wszystkie z oferowanych przez nas kopert double bag typu standard charakteryzuje wysoka jakość. Dbamy również o ich jak najlepszą cenę, a wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców z Polski i z zagranicy. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientami, aby pomóc im dokonać jak najlepszego dla nich wyboru a także odpowiadamy na zamówienia indywidualne. Nasze dane teleadresowe oraz godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce KONTAKT w prawym górnym rogu strony. Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu z nami!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie