Koperty kurierskie Kangurki, Przylgi, Kieszonki

Od dłuższego już czasu do zminimalizowania ryzyka zagubienia lub zdekompletowania przesyłki stosowane są koperty kurierskie - samoprzylepne kieszenie foliowe, w które wsuwa się całą dokumentację przesyłki:

 • listy przewozowe

 • faktury

 • instrukcje obsługi

 • korespondencję

 • materiały promocyjne itp.


Koperty kurierskie - potocznie nazywane przylgami lub kangurkami - naklejane są na wierzch opakowania. Warstwa wyjątkowo mocnego kleju gwarantuje, że koperta trwale przylega do paczki. W żaden sposób nie da się jej oderwać od paczki, ani niezauważalnie otworzyć.


Użycie kopert kurierskich pozwala też bardzo szybko zaadresować przesyłkę. Wystarczy wydrukować list przewozowy i wsunąć go w naklejoną kieszeń. To wyjątkowo ergonomiczne rozwiązanie zarówno dla przewoźników, jak i np. sklepów internetowych, które każdego dnia nadają ogromną liczbę przesyłek. Uszkodzenie paczki w obrębie danych identyfikacyjnych może bowiem spowodować, że nie dotrze ona do adresata. Kangurki można stosować nie tylko do przesyłek o dużych gabarytach - nadają się też do mniejszych opakowań, a nawet kopert papierowych lub foliowych.


Koperty kurierskie zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo przesyłki. Największe znacznie ma to dla nadawców i przewoźników, dla których utracona paczka może wiązać się z istotnymi stratami finansowymi.


Koperty z naszego sklepu mają różne rozmiary: od opakowań w popularnym biurowym formacie DL po duże opakowania zbliżone wielkością do formatu A2. Dzięki temu można w nich umieszczać przedmioty i dokumenty o różnych gabarytach, a nawet mniejsze opakowania zbiorcze.


Dodatkowa zaleta kopert kurierskich dostępnych w naszym sklepie internetowym to ich korzystna cena, która w połączeniu z łatwością użytkowania pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu potrzebnego na bezpieczną i efektywną organizację przesyłek.

 

Koperta kurierska na listy C5 EkoFolia - 500szt
Koperta kurierska na listy C5 EkoFolia - 500szt85,50Koperta kurierska na listy C5 EkoFolia - 500sztKoperta kurierska na listy C5 EkoFolia - 500szt

Ekologiczne koperty kurierskie z foli pochodzącej z recyklingu.

Szybki podgląd
Bestseller
Koperty kurierskie samoprzylepne C6 - 1000szt EKO
Koperty kurierskie samoprzylepne C6 - 1000szt EKO126,00Koperty kurierskie samoprzylepne C6 - 1000szt EKOKoperty kurierskie samoprzylepne C6 - 1000szt EKO
Szybki podgląd
Bestseller
Koperty kurierskie Kangurki DL EkoPapier - 1000szt
Koperty kurierskie Kangurki DL EkoPapier - 1000szt171,00Koperty kurierskie Kangurki DL EkoPapier - 1000sztKoperty kurierskie Kangurki DL EkoPapier - 1000szt
Szybki podgląd
Koperta kurierska C5 - 1000szt DOCUMENTS ENCLOSED
Koperta kurierska C5 - 1000szt DOCUMENTS ENCLOSED170,00Koperta kurierska C5 - 1000szt DOCUMENTS ENCLOSEDKoperta kurierska C5 - 1000szt DOCUMENTS ENCLOSED
Szybki podgląd
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Rozmiar
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Kolor
  Rodzaj koperty
  Zamknięcie
  Rodzaj papieru
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj