Koperty ozdobne na wizytówki

Koperty to rodzaj opakowań, który służy wielu osobom w codziennym życiu i pracy i mają one bardzo wszechstronne zastosowanie. Na rynku dostępne jest zatem bardzo wiele typów tego praktycznego produktu, tak aby można było dostosować je do potrzeb i wymagań wszystkich klientów. Kategorie kopert, które znajdą Państwo na naszej stronie dzielimy w zależności od ich zastosowania i właściwości. Jedną z nich są koperty ozdobne, które również są dostępne w wielu różnych opcjach - pod kątem nie tylko rozmiaru, ale także przeznaczenia. Zapewniamy personalizację kopert pod kątem ich zawartości, tak aby mogli Państwo być pewni, że dana rzecz idealnie się w nich zmieści. Koperty ozdobne na wizytówki to jedna z takich opcji - jest to produkt stworzony idealnie pod kątem wizytówek właśnie.

Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, w której potrzebują Państwo przechować, zapakować, sprzedać lub przewieźć wizytówki. Sprawdą się zatem doskonale w biurze poligraficznym, w którym są tworzone i drukowane, w agencji reklamowej, czy też w każdej firmie, która posiada takie narzędzie marketingowe. Posiadanie swojej wizytówki to bardzo ważna kwestia - pozwala w bardzo prosty sposób przekazać dane teleadresowe danej firmy potencjalnemu klientowi, tak, aby upewnić się, że nas dobrze zapamięta a później odnajdzie w momencie, w którym będzie potrzebował skorzystać z naszych usług. Koperty ozdobne na wizytówki pozwalają na dobre zabezpieczenie ich przed pobrudzeniem, zarysowaniem czy ogólnie zniszczeniem.

Rozmiar kopert na wizytówki to zazwyczaj 102 x 58, można zatem użyć ich nie tylko do przechowywania tych właśnie narzędzi, ale takżę innych drobnych przedmiotów - będziecie mogli włożyć do nich małe kable, akcesoria czy części. Są zatem doskonałym rozwiązaniem dla każdego domu lub biura. Są wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest wysokiej jakości, mają także atrakcyjną cenę i są bardzo proste w użyciu.

Dostępne w naszej ofercie koperty ozdobne na wizytówki znajdą Państwo w różnych formach i kolorach, dzięki czemu będziecie mogli jak najlepiej dostosować je do swoich preferencji, a także do zawartości pod kątem wizualnym. Jeśli przewidują Państwo używanie ich przez lata, to warto przemyśleć zakup jak największej ilości, ponieważ im większe zamówienie, tym większy jest oferowany przez nas rabat. Zachęcamy także do zapoznania się z bogatą ofetą innych produktów dostępnych na naszej stronie - być może inny typ kopert również Wam się przyda, lub zdecydujecie się na zakup produktów z innych kategorii, na przykład opakowań kartonowych lub akcesoriów do pakowania?

 • Jakie zalety posiadają koperty na wizytówki?

  Wizytówki to nieodzowny element każdej osoby, prowadzącej biznes lub pracującej jako przedstawiciel jakiegokolwiek przedsiębiorstwa. Wizytówki może być prosta, wymyślna, skrupulatnie zaprojektowana, jednak warto zadbać o to, by była dodatkowo zabezpieczona, a także zwracała na siebie szczególną uwagę.

  Dlatego też powstały specjalne koperty na wizytówki. Dlaczego warto je wybrać? Jakie posiadają główne zalety? 
  • Wykonane przede wszystkim z ekologicznego surowca, dzięki czemu wzrasta wartość naszego brandu w oczach osoby otrzymującej taką wizytówkę.
  • Idealne pod większość standardowych rozmiarów wizytówek, a więc 102x58 milimetrów.
  • Dostępne w różnych kolorach, ale także w standardowym ekologicznym kolorze brązowego papieru.
  • Nie są drogie ze względu na swój rozmiar i surowiec, z którego są wykonane.
  Koperty na wizytówki możemy kupić na stronie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie