Koperty ozdobne - Mix kolorów

W naszym sklepie znajdą Państwo niezliczone rodzaje kopert - dzielimy je ze względu na zastosowanie, rodzaj, właściwości, a także kolor. Jest to produkt niezwykle uniwersalny - nie będzie przesadą stwierdzenie, że każdy w swoim dorosłym życiu miał do czynienia z sytuacją, które były one niezbędne. Oprócz klasycznych rozwiązań takich jak koperty papierowe białe czy popularne do zabezpieczania przesyłek koperty bąbelkowe, znajdą Państwo także u nas bardziej nietuzinkowe, ale równie przydatne pakiety kopert - takim praktycznym rozwiązaniem jest mix kolorów, który zawiera w sobie koperty tego samego typu, ale różniące się między sobą kolorem.

Taki mix kolorów to doskonałe wyjście z sytuacji w której potrzebna jest Państwu duża ilość różnych kolorów, ale ciężko Wam się zdecydować jakie. Mamy świadomość, że czasem nawet taki pozornie prosty wybór jak decyzja o kolorze koperty, może okazać się trudny. Dlatego też oferujemy pakiety dla niezdecydowanych! Są one również przydatne wtedy, kiedy same okoliczności użycia takiego opakowania wymagają posiadania wielu kolorów. Zakup pakietu pozwala na oszczędność pieniędzy - koperty sprzedawane w większej ilości są tańsze, niż gdyby musieli Państwo zdecydować się na zakup pojedynczych sztuk z każdego rodzaju. Posiadanie w domu takiego zestawu to także oszczędność czasu - warto mieć koperty zawsze pod ręką bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać.

Skoro mowa właśnie o przydatności kopert - w jakich sytuacjach najlepiej sprawdzi się wspomniany mix kolorów?

  • przy organizacji wydarzeń rodzinnych na przykład urodzin, rocznicy czy wesela - dzięki takiemu pakietowi kolorów możemy odpowiednio dobrać go do każdej z osób. Sprawdzą się także w organizacji eventów takich jak koncerty czy bankiety,
  • do stosowania w życiu codziennym - tak, aby móc dobrać dany kolor do okoliczności,
  • do wysyłki internetowej dla przełamania nudy - na przykład gdy wysyłamy do klientów często dane produkty lub dokumenty i chcemy, żeby za każym razem otrzymali przesyłkę w innym kolorze.

Koperty w opcji mix kolorów mają różne barwy i odcienie, ale łączy ich jedna cecha - wszystkie z nich charakteryzuje wysoka jakość i estetyczne wykonanie. Jako specjaliści w branży opakowań z wieloletnim doświadczeniem wiemy jakie produkty najlepiej sprawdzą się w danych sytuacjach, a także którzy producenci są sprawdzeni i oferują najlepiej wykonane opakowania czy akcesoria do zabezpieczania przesyłek. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej strony internetowej i do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie