Pistolety do kleju na gorąco

Jaki pistolet do kleju na gorąco wybrać?

 

Wraz z rozkwitem branży e-commerce i zwiększająca się lawinowo ilością platform sprzedażowych, rośnie także kreatywność wszystkich domorosłych artystów. W dzisiejszych czasach nie musimy ze swoim dziełem atakować galerii sztuki, wystawiać swoich produktów na targach, bazarkach czy rynkach wielkich miast. W dwudziestoleciu obecnego wieku to internet jest największą przestrzenią sprzedażową. Tylko tutaj możemy niskim kosztem trafić do tysięcy odbiorców. Wystarczy prowadzenie bloga we własnej domenie lub konto na jednym z portali aukcyjnych, a zainteresowani klienci w prosty i szybki sposób trafią w nasze sprzedażowe sidła. Wysyp handmade'u, czyli rękodzieł, małych dzieł sztuki tworzonych niskim sumptem przez pojedynczych artystów stał się codziennością. Na każdym kroku spotykamy internetowe kramiki z pięknie zdobioną biżuterią, ręcznie malowane obrazy, ozdoby z filcu i szydełkowe maskotki z włóczki. Do tego typu prac często potrzebujemy jakiegoś spoiwa, by połączyć jakieś drobne elementy, a to przykleić oczko misiowi, a to przytwierdzić drobny kamyczek do wykwintnej bransoletki. Czego w takim razie użyć, aby w komfortowy sposób dokonać powyższych czynności? Nie pomoże tu taśma dwustronna, nie da rady sznurek i nie pomoże tu nawet kropka kleju. Co zatem? Bez obaw, mamy skuteczne rozwiązanie w postaci pistoletu do klejenia na gorąco! To profesjonalne urządzenie wyposażone w stalową dysze, która rozgrzewa się do wysokiej temperatury i za pomocą spustu daje możliwość aplikowania odpowiedniej ilości kleju. Samo spoiwo jest w postaci sztyftu, długich, trzydziestocentymetrowych lasek kleju, które instalujemy z tyłu pistoletu.

 

 

Do czego możemy użyć pistoletu do kleju na gorąco?

 

Oprócz tradycyjnego przeznaczenia, pistolet na klej oferuje naprawdę szeroką gamę zastosowań. W każdej sytuacji, gdzie musimy połączyć dwa drobne przedmioty, niezastąpiony staje się pacyfistyczny pistolet, który niesie pokój zamiast wojny:) Wysoka wydajność pozwala w bardzo krótkim czasie łączyć wiele komponentów. Idealny do klejenia i naprawy zabawek. W dobie powszechnego marnotrawca i zamieniania rzeczy teoretycznie zdatnych do użytku nowymi, możemy wyjść pod prąd i naprawiać wszystkie drobne uszkodzenia. Urwał się kawałek karoserii z dziecięcego samochodziku? Zamiast zastępować zabawkę nową, wystarczy pistolet klejowy wraz z 11 mm wkładem z akrylowym spoiwem. Po podłączeniu do zasilania grzałka zaczyna pracować i nagrzewać się do optymalnej temperatury i po chwili pistolet jest gotowy do użycia. Kilka szybkich ruchów po fragmencie przyklejanego kawałka i już możemy próbować połączyć obie części. Chwila ucisku, przytrzymania do wyschnięcia kleju i możemy cieszyć się nowym - starym przedmiotem. Pistolet na klej na gorąco perfekcyjnie sprawdza się w niewielkich naprawach i chałupniczych czynnościach polegających na rękodziele.

 

 

Czy istnieje pistolet na klej bezprzewodowy?

Era bezprzewodowa zakreśla coraz szersze kręgi. Po słuchawkach, telefonach i komputerach czas przyszedł także na elektronarzędzia. Już nie tylko wiertarki i wkrętarki mają wbudowane akumulatory, większość sprzętów tego typu jest mobilna. Oczywiście nie obejdzie się bez dużego akumulatora, który zapewni odpowiednią moc potrzebną do rozpuszczenie kleju termopotliwego, ale jak najbardziej wersje bezprzewodowe są dostępne dla zwykłego zjadacza chleba. Te wersje nie różnią się zbytnio od tradycyjnych pistoletów, lecz ich główną zaletą jest brak plączącego się pod nogami kabla zasilającego. Ta zaleta pozwoli uniknąć wielu nieprzewidywalnych wypadków podczas pracy z urządzeniem i oszczędzi wielu nerwów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w sklepie stacjonarnym, gdzie grono specjalistów pomoże wam w doborze odpowiedniego sprzętu. Posiadamy niezliczone ilości opakowań i wypełniaczy, kompleksowo zaplanujesz u nas wysyłkę swoich produktów.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie